رسول خادم و بزرگان در جمع خانواده كشتى جويبار+گزارش تصويرى

رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی به اتفاق رضا لایق دبیر فدراسیون و چهره های ارزنده و سرشناس کشتی ایران نظیر منصور برزگر و ابراهیم جوادی با سفر به جویبار در مراسم هفتمین روز درگذشت پدر سلمان قادری رئیس هیات کشتی جویبار شرکت کردند.

ثمربخش رئیس هیات کشتی استان، نوری زاده دبیر و دادگر عضو هیات رییسه کشتی مازندران به همراه بسیاری از بزرگان و قهرمانان همچون امامعلی حبیبی در این مراسم حضور داشتند.

پس از این مراسم هم رسول خادم به همراه دیگر چهره های نامدار کشتی ایران به سالن تمرین رضا یزدانی رفتند و با مربیان و کشتی گیران شهرستان که گرد هم آمده بودند، دیدار کردند.

در این مراسم ثمربخش رئیس هیات کشتی مازندران با تمجید از مدیریت رسول خادم در فدراسیون کشتی، ایجاد ساختار، نظم گرایی، تحول شگرف فنی و کسب مقام های شایسته را از بارزه های رئیس فدراسیون دانست و تاکید کرد که تاوان جوانگرایی در بدو امر، تحمل نتایج معمولی و صبوری است که در آوردگاههای بزرگ و به مراتب مهمتر، تاثیراتش را نشان خواهد داد.

رسول خادم نیز با برشمردن ویژگی های کشتی مازندران از تمامی مسولان و مربیان این خطه، خاصه شهر کشتی خیز جویبار تشکر و قدردانی کرد و حق این شهر را بهره مندی از سالن ۵ هزار نفری عنوان داشت.

همچنین از سوی هیات کشتی جویبار از زحمات تمامی مربیان سازنده و زحمتکش شهر و میهمانان تشکر و قدردانی و لوح سپاس و یادبودی تقدیم شد.

عكس ها از دوربين محسن رحماني

همچنین ببینید

درخشش بانوان مازنی در مسابقات قهرمانی کشور

✴️ پایان نخستین دوره رقابت های کشتی کلاسیک بانوان کشور   🔘 به گزارش روابط …