جلسه آسيب شناسى برگزار شد/خرد جمعى، تدبير دليرى براى ارتقاى كشتى سارى+تصاوير

جلسه تحلیلی، تخصصی و آسیب شناسی کشتی مرکز استان در دفتر حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری و سرپرست هیات کشتی این شهرستان، و با حضور دکتر ترکان مدیر تیم های ملی کشتی آزاد پایه ایران، عسگری محمدیان عضو شورای فنی کشتی آزاد ایران، مربیان تیم ملی، کارشناسان و صاحب نظران این رشته برگزار شد.

هیات کشتی مازندران هفته پیش حکم سرپرستی این شهرستان را به نام حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان ساری مهر کرد تا با استفاده از تجربه سال ها حضور این مدیر جوان روی تشک های کشتی و آشنایی وی با زیر و بم این رشته، بار دیگر کشتی مرکز استان را به سوی موفقیت سوق دهد.

در واقع هیات کشتی مازندران با ایمان و اطمینان از توانایی و مدیریت شایسته دلیری از وی خواست تا کشتی ساری را به سبب آنکه خود گوش شکسته و خاک خورده این ورزش است، متحول نماید.

دلیری هم با برگزاری این نشست و هم افزایی چهره های نامدار در واقع اولین قدم ها را با خرد جمعی و تشریک مساعی برداشته و بطور حتم بستر و چشم انداز تازه ای را برای ساری ترسیم خواهد کرد.

حضور چهره های نامدار این شوق را نوید می دهد که باز هم شاهد تکرار روزهای خوش کشتی ساری و بازگشت عناوین و افتخارات به این شهر باشیم.

ثمربخش رئیس هیات کشتی مازندران نیز در این باره تاکید داشت که دیگر هیچ ضرورتی به انتخاب ناگهانی و سریع در صدر کشتی ساری نیست و حسین دلیری به سبب تجربیات ارزنده اش، به خوبی خلاهای موجود را پوشش خواهد داد تا در زمان مقتضی بهترین گزینه را برای حضور به عنوان رئیس هیات کشتی ساری برگزیند.

وی در پایان از اهالی کشتی ساری خواست تا در کنار دلیری قرار گرفته و برای بازگرداندن ساری به روزهای خوش گذشته یاریگر باشند.

همچنین ببینید

درخشش بانوان مازنی در مسابقات قهرمانی کشور

✴️ پایان نخستین دوره رقابت های کشتی کلاسیک بانوان کشور   🔘 به گزارش روابط …