زهرا يزدانى پس از دو مدال در قرقيزستان مى گويد: هنوز كارى نكردم

دارنده دو نشان طلا و نقره از مسابقات جایزه بزرگ کشتی آلیش در قرقیزستان بر این باور است که هنوز اتفاق ویژه ای در دوران ورزشی و قهرمانی وی صورت نگرفته و هنوز راهی طولانی تا کسب موفقیت دارد.

زهرا یزدانی که در قرقیزستان برای نخستین بار در یک رویداد بین المللی به میدان رقابت رفت و در وزن ۵۵ کیلوگرم شرکت کرد و دو مدال هم در بخش های آزاد و کلاسیک کسب کرد، می گوید: از تمام کسانی که برایم زحمت کشیدند تا کشتی آلیش را ادامه بدهم تشکر و قدردانی می کنم و خوشحالم که زحمات آنها را با دو مدال پاسخ دادم اما به اعتقادم هنوز هیچ کاری نکردم و اتفاقا انگیزه هایم بیشتر شده است.

یزدانی که از خاندان قوم نامداران کشتی است می گوید: فدراسیون کشتی همه شرایط را آماده کرده تا بتوانیم در رشته ای که دوست داریم کار کنیم و به خواسته ها و آرزوهای خود برسیم. از دکتر خادم و خانم منظمی تشکر می کنم و همینطور از جناب ثمربخش رئیس هیات کشتی مازندران که فضای پیشرفت در کشتی آلیش ایران و مازندران را مهیا کرده اند.

یزدانی در نهایت می گوید: آرزویم کشتی گرفتن برای ایران در مسابقات جهانی و کسب مدال است که تا زمانی که جامعه ورزش بانوان را خوشحال نکنم دست از تلاش نخواهم کشید.

همچنین ببینید

اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرد: نحوه امتیاز دهی برای رنکینگ تیمی تغییر یافت

اتحادیه جهانی کشتی در نامه ای به فدراسیون های ملی از تغییر نحوه امتیازدهی برای …