74 کیلوگرم ایران از کسب مدال برنز بازماند


به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، در دیدار رده بندی وزن 74 کیلوگرم حسین خانی دارنده مدال برنز پیکارهای قهرمانی جهان به مصاف «یوهی فوجی نامی» دارنده مدال برنز جهان از ژاپن رفت و مبارزه را با نتیجه 10 بر 7 واگذار کرد تا عملکرد ضعیف خود را در بازی های آسیایی تکمیل کند.
حسین خانی در پیکارهای قهرمانی سال 2017 جهان در پاریس نیز در لحظات پایانی کشتی را به فوجی نامی باخته بود.
این آزادکار تهرانی تیم ملی در مبارزه های این وزن امروز در دور نخست مقابل «علی آمزاد» از بنگلادش با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید و در دور بعد «دولت میرات اورازگولیف» از ترکمنستان را با نتیجه 12 بر 2 مغلوب کرد.
حسین خانی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل «بکزاد عبدالرحمن اف» دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا با نتیجه 4 بر 2 شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، حسین خانی به گروه بازنده ها رفت.
وی در گروه بازنده ها مقابل «حسن الکوهالی» از یمن با توجه به حضور نیافتن حریف به پیروزی رسید و راهی دیدار رده بندی شده بود.
«رضا اطری» ساعتی پیش موفق شد در دیدار رده بندی وزن 57 کیلوگرم با پیروزی مقابل حریف کره ای با کسب مدال برنز، نخستین مدال کشتی آزاد را در بازی های آسیایی کسب کرد.
«حسن یزدانی» و «علیرضا کریمی» آزادکاران وزن های 86 و 97 کیلوگرم نیز در دیدار فینال باید به مصاف حریفان خود بروند.
هجدهمین دوره بازی های آسیایی جاکارتا به طور رسمی از دیروز شنبه در جاکارتا گشایش یافت.
کاروان ورزشی ایران نیز با 280 ورزشکار مرد و 98 ورزشکار زن در این دوره از بازیها حضور دارد. نمایندگان کشورمان در 42 ماده ورزشی به مصاف حریفان خود می روند.
ورزشی**1067**1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *