5 کشتی گیر ایران حریفان خود را شناختند


به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، در وزن 48 کیلوگرم که 20 کشتی گیر حضور دارند، «مهدی ویسی» در دور نخست با حریفی از هند مصاف می کند و در صورت برتری با برنده مبارزه نروژ و مولداوی مصاف می کند. کشتی گیر رژیم صهیونیستی در سوی دیگر جدول حضور دارد.
در وزن 55 کیلوگرم که 24 کشتی گیر حضور دارند، «سجاد گودرزی» در دور اول به مصاف حریفی از مولداوی می رود و در صورت برتری مقابل برنده مبارزه کشتی گیران ترکیه و گینه بیسائو می رود. احتمال برخورد نماینده ایران با کشتی گیر رژیم صهیونیستی خیلی ضعیف است.
در وزن 65 کیلوگرم که 22 کشتی گیر حضور دارند، «محمد کریمی» در دور نخست به مصاف حریفی از یونان می رود و در صورت برتری با برنده مبارزه لهستان و مغولستان به روی تشک می‌رود. در این وزن رژیم صهیونیستی نماینده ای ندارد.
در وزن 80 کیلوگرم که 25 کشتی گیر حضور دارند، «محمدرضا غیاثی» در دور نخست به مصاف حریفی از مغولستان می رود و در صورت برتری به مصاف برنده مبارزه کشتی گیران ترکیه و آمریکا می رود. در این وزن کشتی گیر رژیم صهیونیستی در سوی دیگر جدول قرار دارد.
در وزن 110 کیلوگرم که 23 کشتی گیر حضور دارند، «امیرحسین زارع» در دور نخست مقابل حریفی از چین به روی تشک می رود و در صورت برتری برنده مبارزه کشتی گیران اسراییل و بلغارستان را پیش رو خواهد داشت. کشتی گیر رژیم صهیونیستی در این وزن روسی الاصل است.
مراسم وزن کشی پنج وزن نخست صبح فردا (دوشنبه) برگزار و رقابت ها از ساعت 13 به وقت ایران آغاز می شود.
ورزشی**9129**1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *