2 کشتی گیرخوزستانی برای حضور در مسابقات جهانی انتخاب شدند


محمدامین کجباف روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با تصمیم فدراسیون، فهرست کشتی گیران فرنگی کار انتخاب شده برای حضور در مسابقات قهرمانی امیدهای جهان اعلام شد که در این بین نام 2 ورزشکار عنوان دار خوزستان به چشم می خورد.
وی گفت:در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد کشتی گیر بهبهانی و دارنده چندین نشان آسیایی و جهانی، تیم ایران را در این مسابقات همراهی می کند؛ همچنین در وزن 67 کیلوگرم حسین اسدی دیگر کشتی گیر عنوان دار خوزستانی برای ایران به میدان می رود.
دبیر هیات کشتی خوزستان افزود: عملکرد کشتی فرنگی خوزستان در بخش پایه نسبت به سال های گذشته روند صعودی داشته و تلاش می کنیم در ادامه این روال را دنبال کنیم، و در آینده این کشتی گیران جوان به تیم ملی بزرگسالان کشور تزریق می شوند.
وی در خصوص برگزار نشدن مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی کشور در شهرستان ایذه گفت: در حالی که قرار بود مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر روز 17 آبان در ایذه برگزار شود بنا به دلایلی، فدراسیون کشتی ترجیح داد که مرحله نهایی این رقابت ها را در تهران برگزار کند.
به گزارش ایرنا رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی امیدهای جهان روزهای 21 تا 27 آبان در شهر بخارست رومانی برگزار می شود و تیم کشورمان هم اکنون در اردوی آماده سازی به سر می برد.
9879/ 6037

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *