2 خبر کوتاه ورزشی از گیلان


به گزارش خبرنگار ایرنا مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان عصر سه شنبه در این مراسم گفت: خوشحالیم که تیم وزنه برداری بانوان استان موفق به کسب عنوان قهرمانی اولین دوره مسابقات کشور شد و امیدواریم این موفقیت ها در این رشته ادامه داشته باشد و شاهد حضور ورزشکارانی از این استان در رقابت های المپیک باشیم.
وی ادامه داد: برای پیشرفت رشته وزنه برداری به خصوص در بخش بانوان وسایل و تجهیزات مورد نظر را تهیه کرده و در اختیار هیات وزنه برداری گیلان قرار می دهیم.
رئیس هیات وزنه برداری گیلان نیز گفت: با توجه به اینکه در اولین دوره مسابقات کشوری تیم بانوان ما مقام قهرمانی را کسب کرد، به طور حتم سال آینده نیز این تیم باید روی سکو قرار گیرد.
اصغر ابراهیمی افزود: وزنه برداران ما باید تمرینات مستمری را پشت سر بگذارند تا آمادگی خود را حفظ کرده و با قدرت در مسابقات مختلف حضور یابند.
اولین دوره مسابقات وزنه برداری بانوان کشور که در رده های سنی جونان و بزرگسالان در مشهد مقدس برگزار شد؛ تیم وزنه برداری گیلان در بخش بزرگسالان با کسب یک مدال طلا و 2 مدال نقره، مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد.

** نتایج هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر قهرمانی نوجوانان گیلان
در ادامه رقابت های فوتبال لیگ برتر قهرمانی نوجوانان استان گیلان، تیم شهرداری رشت مغلوب فراز لاهیجان شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، در این دیدار از هفته دوم این رقابت ها تیم فوتبال نوجوانان فراز لاهیجان در یک بازی برتر با نتیجه سه بر یک برابر نوجوانان شهرداری رشت به برتری رسید.
هر دو تیم نوجوانان فراز لاهیجان و شهرداری رشت که در هفته اول این رقابت ها برابر حریفان خود به پیروزی رسیده بودند، برای کسب دومین پیروزی متوالی به مصاف هم رفتند اما تیم فراز لاهیجان برتر از حرفش ظاهر شد و سرانجام در این بازی به برتری رسید تا به صدر جدول این مسابقات صعود کند.
همچنین در دیگر بازی برگزار شده از هفته دوم این رقابت ها، تیم های نوجوانان شهرداری خمام و اتحاد آبکنار رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت و مسابقه تیم های فوتبال شهرداری انزلی و آینده سازان سیاهکل ، به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی انجام نشد.
در دیگر دیدار برگزار شده این رقابت ها تیم های فوتبال نوجوانان الماس اسالم تالش و سپیدرود رشت رو در روی هم قرار گرفتند که این دیدار نیز در پایان با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت تا هر تیم یک امتیاز از این بازی کسب کند.
طبق برنامه اعلام شده در ادامه هفته دوم این مسابقات تیم های فوتبال نوجوانان خزر لنگرود و وحدت ماسال به مصاف هم می روند و همچنین تیم های فوتبال نوحوانان پرسپولیس و دخانیات رشت رو در روی هم قرار می گیرند.
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر نوجوانان باشگاه های گیلان، 12 تیم از شهرهای مختلف این استان به صورت دوره ای در یک گروه ، به صورت رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند.
7285 / 2007

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *