2 بانوی گیلانی مسابقات وزنه‌برداری کشور را قضاوت می‌کنند


رئیس هیات وزنه‌برداری استان گیلان روز دوشنبه در این خصوص در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از سوی فدراسیون وزنه برداری، اسامی داوران قضاوت کننده در اولین دوره رقابت های بانوان کشور اعلام شد که بر این اساس 2 داور نیز از گیلان است.
اصغر ابراهیمی افزود: با توجه به اعلام فدراسیون، زهرا جمالی و سیده معصومه صانع بخش حق‌دوست 2 داور شایسته استان گیلان در مسابقات وزنه برداری بانوان کشور حضور دارند و این رقابت ها را قضاوت خواهند کرد.
وی ادامه داد: اولین دوره رقابت های وزنه برداری قهرمانی بانوان کشور از دهم مردادماه جاری به مدت پنج روز در رده های سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان در مشهد مقدس برگزار می شود.
به گفته ابراهیمی، علاوه بر حضور این 2 داور شایسته گیلانی در این رقابت ها ، مریم رضی زاده در وزن 48 کیلوگرم ، ساقی سپاسگذار در وزن 58 کیلوگرم ، زهرا کشاف در وزن 58 کیلوگزم ، کیمیا زرساز و سعیده خورا در وزن 63 کیلوگرم ، محدثه شمسی در وزن 69 کیلوگرم ، مهسا کاظمی در وزن 75 کیلوگرم و محدثه دادی در وزن 90+ کیلوگرم از گیلان به عنوان وزنه بردار در این دوره از مسابقات حضور خواهند یافت.
رئیس هیات وزنه برداری گیلان خاطرنشان کرد: همچنین معصومه امانی به عنوان سرمربی و سهیلا احمدزاده به عنوان سرپرست تیم وزنه برداری بانوان گیلان را در این دوره از مسابقات همراهی می کنند.
سال گذشته یک رکوردگیری از بانوان وزنه بردار کشور در استان خوزستان انجام شد و امسال نیز برای اولین بار مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور در مشهد مقدس برگزار می شود.
7285/2007

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *