19 کشتی گیر خوزستانی برای حضور در جام تختی انتخاب شدند


سید حسین مرعشیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد:در وزن 55 کیلوگرم محمد حسینوند پناهی، بهزاد شیرمرد و سعید سید احمدیان ،و در وزن 60 کیلوگرم مهرداد مردانی، مهدی محسن نژاد و بهروز ملکی برای ایران به میدان می روند.
وی گفت: در وزن 63 کیلوگرم، سامان و کرامت عبدولی و در وزن 67 کیلوگرم محمد الیاسی، یوسف حسینوند، حامد تاب، حسین اسدی و احمد خرسانی به عنوان دیگر ورزشکاران خوزستانی در این پیکارها با حریفان خود به رقابت می پردازند.
وی ادامه داد: در وزن 77 کیلوگرم رسول گرمسیری، در وزن 82 کیلوگرم نیز پیام بویری، در وزن 87 کیلوگرم رامین طاهری، در وزن 97 کیلوگرم محمد بیرانوند و در وزن 130 کیلوگرم امیر قاسمی منجزی و مسعود نعمت چگانی به عنوان کشتی گیران خوزستانی در این رقابت ها حضور دارند.
مرعشیان گفت: ایرج اسفندیاری فر از خوزستان نیز به عنوان مربی تیم ملی، کشتی گیران خوزستانی را در مسابقات بین المللی جام تختی همراهی می کند.
وی با اشاره به اینکه یک سوم کشتی گیران تیم ملی در این رقابت ها از ورزشکاران خوزستانی هستند افزود: خوزستان قطب کشتی فرنگی کشور به شمار می رود و چون رقابت های جام تختی در اندیمشک برگزار می شود اعضای شورای فنی تیم های ملی تشخیص دادند که در بیشتر اوزان از کشتی گیران خوزستانی در این رقابت ها استفاده کنند.
رییس هیات کشتی خوزستان گفت: در برخی از اوزان، کشتی گیران خوزستانی با توجه به تجربه بالایی که دارند از شانس بالایی برای کسب نشان در این مسابقات برخوردار هستند.
به گزارش ایرنا سی و نهمین دوره رقابت‌ های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی چهارم و پنجم بهمن امسال با حضور کشورهای صاحب نام کشتی در اندیمشک برگزار خواهد شد و کشتی گیران کشورمان هم اکنون در اردوی آماده سازی به سر می برند.
9879/ 6037

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *