10 کاندیدا شرایط کمیسیون تطبیق را احراز نکردند


به گزارش روز دوشنبه ایرنا، «رضا لایق» در حاشیه تمرینات تیم ملی کشتی در جمع خبرنگاران، افزود: بر همین اساس، موارد مورد نظر به این افراد اعلام خواهد شد تا مدارک و شرایط لازم را از امروز به مدت یک هفته به کمیسیون تطبیق وزارت ورزش ارسال کنند. .
وی اظهار داشت: تا کنون صلاحیت هیچ یک از کاندیدا های فدراسیون کشتی تایید نشده و وزارت ورزش هم در این خصوص مواردی را اعلام نکرده و به طور طبیعی این کار بین 40 تا 60 روز زمان می برد.
دبیر فدراسیون کشتی در مورد اینکه آیا انتخابات خرداد ماه برگزار می شود؟ تصریح کرد: اطلاعی در این مورد ندارم و وزارت ورزش باید در این خصوص اعلام نظر کند.
وی در رابطه با اعتراض برخی کاندیدا در مورد حضور «حمید بنی تمیم» سرپرست فدراسیون در انتخابات گفت: حضور او بر اساس اساسنامه فدراسیون، هیچ گونه منعی ندارد.
لایق ادامه داد: فدراسیون تنها انتخابات را پیش رو ندارد، بلکه باید در ماه های آینده در مسابقات مهمی حضور یابیم که این نیاز به حضور سرپرست فدراسیون دارد؛ اما تلاش کردیم طوری عمل نشود که موجب نگرانی سایر کاندیداها شود.
وی ادامه داد: همه نامزدها برای ما محترم هستند و وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون همه موارد را ریزبینانه رصد می کنند تا هر چه زود تر صلاحیت ها مشخص و انتخابات برگزار شود تا از این بلاتکلیفی بیرون بیاییم. این بلاتکلیفی با توجه به در پیش بودن مسابقات مهمی همچون المپیک به کشتی آسیب می زند.
دبیر فدراسیون کشتی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به انتقاد برخی از ملی پوشان در رابطه با امکانات و شرایط اردو گفت: جدا از کشور نیستیم و شرایط اقتصادی بر ورزش کشور و فدراسیون نیز تاثیرگذار بوده است. امسال شرایط بحرانی است و حتی وزارت ورزش نیز در رابطه با پرداخت جوایز نتوانست این کار را انجام دهد که امیدواریم با کمک وزارتخانه و کمیته ملی المپیک جوایز قهرمانان پرداخت شود.
وی تصریح کرد: بنا داریم که حامیان مالی را جذب کنیم تا با پرداخت حقوق و پاداش به قهرمانان در آستانه المپیک، برای آنها ایجاد انگیزه کنیم.
لایق در مورد کمبود آب معدنی و مکمل های ورزشی در اردو، گفت: بر اساس آزمایش های انجام شده آب مجموعه ورزشی آزادی مشکلی ندارد و نیازی نیست آب معدنی بخریم. در مورد مکمل هم هیچگاه فدراسیون برای ورزشکاران مکمل دریافت نمی کرد و تنها زمانی که تیم ملی در آستانه اعزام به مسابقات جهانی بود، فدراسیون از نظر مکمل ملی پوشان را حمایت می کرد.
ورزشی**1067**9463**3783**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *