۱۲۲ کیلوگرم مواد مخدر در خوزستان کشف شدبه گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده عصر جمعه در تشریح این خبر اظهار داشت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه قاطع با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر، با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اجرا و یک فروشنده مواد مخدر در شهرستان اندیمشک شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی از منزل وی بازدید به عمل آمد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از منزل متهم ۱۰۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و فرد مورد نظر نفر دستگیر شد.

* کشف ۱۴ کیلوگرم حشیش در هندیجان

فرماندهی انتظامی خوزستان ادامه داد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مستقر در ایستگاه “امامزاده عبدالله” شهرستان هندیجان با کنترل دقیق محورهای ارتباطی یک خودروی پژو پارس حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از آن ۱۴ کیلوگرمحشیش کشف و یک نفر دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: ۲ متهم دستگیر شده به همراه مواد مکشوفه پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

پیش از این نیز در ۹ خردادماه رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان از کشف ۵۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان هندیجان خبر داده بود.

۹۵۹۴/۳٠۲۲

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *