یک خوزستانی هدایت فدراسیون کشتی را بر عهده گرفت


سید حسین مرعشیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امروز بعد از ظهر مجمع فدراسیون کشتی با حضور تمام روسای هیات های استانی برگزار شد که با موافقت اعضای مجمع حمید بنی تمیم کشتی گیر سابق خوزستانی با حکم مسعود سلطان فر، وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست جدید فدراسیون کشتی معرفی شد.
وی افزود: بنی تمیم پیش از این به عنوان نایب رییس فدراسیون کشتی فعالیت می ‌کرد و سابقه دبیری این فدراسیون را نیز در کارنامه دارد، که با کناره گیری رسول خادم از سمت ریاست فدراسیون، تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی این فدراسیون، وظیفه سرپرستی را بر عهده گرفت.
رییس هیات کشتی خوزستان با بیان این که امیدواریم در مقطعی که بنی تمیم هدایت فدراسیون کشتی را بر عهده دارد بهترین عملکرد را داشته باشد گفت: تلاش می کنیم هر چه سریع تر وضعیت فدراسیون کشتی مشخص شود تا برای رقابت های جهانی و المپیک از هر لحاظ آماده شویم.
وی با بیان این که در رقابت های کشتی فرنگی امیدهای جهان 2 کشتی گیر از خوزستان حضور دارند گفت: این رقابت ها از روز 21 تا 27 آبان در شهر بخارست رومانی برگزار می شود و امیدواریم تیم کشتی آزاد و فرنگی کشورمان عملکرد درخشانی داشته باشند.
9879/6002/

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *