یکهزارو۶۷۸داوطلب کنکور در پلدختر به رقابت می پردازندرضا شاهمرادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سال گذشته یکهزار و ۴۳۳ داوطلب در ۱۱ حوزه امتحانی به رقابت پرداختند که امسال این رقم نسبت به سال گذشته رشد ۲۱ درصدی داشته است.
وی افزود: آزمون کنکور همزمان با سراسر کشور در روزهای ۱۳ و ۱۴ تیر ماه سال جاری در شهرستان پلدختر برگزار می‌شود.
مدیرآموزش و پرورش پلدختر گفت: ۱۳۰ نفر عوامل اجرایی و حفاظتی از بین معلمان آموزش و پرورش در راستای ایجاد شرایط یکسان برای همه داوطلبان برای کنکور سراسری انتخاب شده‌اند.
وی افزود: رشته علوم تجربی با یکهزار و ۱۱۶ شرکت کننده بیشترین تعداد داوطلب کنکور سراسری در شهرستان پلدختر را دارد که در ۶ حوزه امتحانی خواهران و برادران برگزار می‌شود..
شاهمرادی خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در رشته علوم تجربی در کنکور سراسری این شهرستان شامل ۶۳۶ داوطلب دختر و ۴۸۰ داوطلب پسر هستند که صبح جمعه چهار دهم تیرماه آزمون خواهران در سه حوزه و برادران در سه حوزه برگزار می‌شود..
مدیراداره آموزش و پرورش پلدختر گفت: در شهرستان پلدختر ۳۵۱ نفر داوطلب در رشته علوم انسانی به تفکیک ۳۵۱پ سر و ۱۸۹ دختر و همچنین در رشته علوم ریاضی و فنی شامل ۵۱ داوطلب ۴۲ پسر و ۹ دختر صبح روز پنجشنبه ۱۳ تیرماه و ۶۲ نفر داوطلب هنر شامل ۱۵پ سر و۴۷ زن در عصر پنج شنبه به رقابت با هم می‌پردازند.
۷۲۷۲/‏۶۰۶۰

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *