«یزدانی» مدال طلای وزن 86 کیلوگرم را از آن خود کرد


به گزارش روز یکشنبه ایرنا، مسابقات اوزان 86، 97 و 130 کیلوگرم رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف بلغارستان که جزء مسابقات دارای رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی محسوب می شود، از ظهر روز گذشته (شنبه) در شهر روسیه آغاز شد که در پایان دیدارهای مقدماتی حسن یزدانی و پرویز هادی در اوزان 86 و 125 کیلوگرم با شکست تمامی رقبا به دیدار فینال راه یافتند و رضا یزدانی نیز در دیدار رده بندی حضور دارد.
در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر «دومینیک ابونادر» دارنده مدال نقره بازی های آسیایی 2018 جاکارتا از لبنان را مغلوب کرد.
وی در دور دوم مقابل «احمد ماگامایف» از بلغارستان با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید و در دور سوم نیز با نتیجه 10 بر صفر «عظمت دولت بیکوف» دارنده مدال نقره زیر 23 سال جهان از قزاقستان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.
وی در این مرحله «روسلان عبدالله یف» از روسیه را با نتیجه 11 بر صفر شکست دارد و در دیدار نیمه نهایی نیز با نتیجه 11 بر یک از سد «بوریس ماکویف» دارنده مدال نقره جهان از کشور اسلواکی گذشت و راهی دیدار فینال شد. او در نهایت موفق شد با شکست نماینده بلاروس مدال طلا را از آن خود کند.
رضا یزدانی آزادکار وزن 97 کیلوگرم کشورمان در دیدار رده بندی این رقابت ها موفق شد با نتیجه 8 بر 4 «ایگور اوسیان نیکوف» کشتی گیر روس و دارنده مدال برنز امیدهای جهان را شکست داده و به مدال برنز این وزن برسد.
ورزشی**3991**3783**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *