یزدانی: قسمت نبود به مدال طلا برسم


حسن یزدانی روز پنج شنبه پس از بازگشت از مسابقات جهانی و در بدو ورود به جویبار در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: واقعا برای دست یابی به مدال طلا نهایت تلاشم را کردم و از جان مایه گذاشتم.
وی ادامه داد: از همه کسانی که برای موفقیتم تلاش کرده اند ، تشکر می کنم و امیدوارم در مسابقات آینده جبران کنم و خوش رنگ ترین مدال ها را کسب کنم.
کشتی گیر وزن 86 کیلوگرم و دارنده مدال طلای المپیک با بیان اینکه مسابقات جهانی در سطح بالایی برگزار شد، افزود: تمام حریفانم با توان بالایی در مسابقات شرکت کرده بودند اما با بدشانسی نتوانستم مدال خوش رنگ طلا را تصاحب کنم.
رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی سال 2018 جهان اواخر مهرماه درمجموعه ورزشی فرانس پوشکاش شهر بوداپست مجارستان اغاز شد که حسن یزدانی نماینده وزن 86 کیلوگرم کشورمان با پیروزی در دیدار رده‌بندی به مدال برنز دست یافت.
عزت الله اکبری دیگر آزادکار جویباری تیم ملی، گریگور گریگوریان از ارمنستان را 7 بر 4 شکست داد و به نیمه نهایی راه یافت.
اکبری در دیدار نیمه نهایی مقابل جبرئیل حسن اف دارنده مدال برنز جهان و المپیک از جمهوری آذربایجان در فاصله 20 ثانیه مانده به پایان مبارزه در حالی که سه بر صفر پیش بود با عدم مدیریت کشتی نتیجه را 3 بر 3 به حریف خود واگذار کرد.
مراسم استقبال از ورزشکاران جویباری با حضور شماری از مسئولان، پیشکسوتان کشتی، ورزش دوستان و خانواده های این ورزشکاران در میدان کشتی جویبار برگزار شد و استقبال کنندگان با آویختن شاخه های گل به گردن این فخرآفرینان ابراز شادمانی کردند.
7334/1899

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *