یزدانی: رقابت های وزن 86 کیلوگرم در ایران سخت است


به گزارش ایرنا، «حسن یزدانی» پس از پیروزی مقابل کامران قاسم پور در دیدار فینال وزن 86 کیلوگرم مرحله نهایی انتخابی تیم ملی در جمع خبرنگاران افزود: در دیدار فینال با تمام توانم آمده بودم که کشتی بگیرم و برنده شوم و خدا را شکر که دستم به عنوان برنده بالا رفت.
وی اظهار داشت: قاسم پور هم استانی من است و هر دو در یک باشگاه تمرین می کنیم و در روی تشک رقیب و در بیرون آن رفیق هستیم.
دارنده مدال طلای پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی سال 2017 جهان در پاریس افزود: در مسابقات انتخابی کشتی های خوبی را گرفتم و امیدوارم که روند موفقیت هایم ادامه داشته باشد.
این آزادکار جویباری در خصوص افزایش اعتراضات به داوری ها در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی گفت: البته در وزنی که من کشتی می گرفتم مشکل داوری وجود نداشت و از سوی دیگر هر داوری ممکن است اشتباهات سهوی داشته باشد و امیدارم که در آینده دیگر شاهد اعتراض به داوران در میادین کشتی نباشیم.
کامران قاسم پور دارنده مدال طلای رقابت های بین المللی جام مربیان اوکراین نیز گفت: در دیدار فینال مقابل یزدانی که یک پهلوان است، سعی داشتم کشتی خودم را بگیرم و با تمام قدرت به مصاف وی رفتم.
مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی مجارستان، روزهای 19، 20 و 21 اردیبهشت در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود.
رقابت های پنج وزن نخست کشتی آزاد و فرنگی از صبح چهارشنبه آغاز شده بود روز پنجشنبه با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد و امروز (جمعه) نیز فینال پنج وزن دوم از ساعت 17 برگزار می شود.
رقابت ها در مرحله مقدماتی به صورت دوره ای است و هر کشتی گیری که دو شکست داشته باشد از دور مسابقات حذف می شود.
شس **ورزشی**1067**1917

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *