گلریزان کشتی‌گیران برای بیماران مبتلا به سرطان


به گزارش ایرنا، این مراسم با همکاری فدراسیون کشتی و موسسه خیریه سید محمد حسین رضوی برگزار شد و هدف از برگزاری آن روحیه بخشی و حمایت مادی و معنوی از 50 بیمار تحت حمایت این موسسه خیریه، به ویژه احسان میرزایی در مبارزه با بیماری سرطان است.
ورزشکاران و حاضران در این مراسم، این کشتی گیر را برای دقایقی تشویق کردند تا وی را در مبارزه با این بیماری، حمایت و همراهی کنند.
احسان میرزایی کشتی گیر پیشین در رشته کشتی آزاد و گراپلینگ، 23 ساله است و از یک سال پیش به بیماری سرطان لنفاوی مبتلا شده است. وی با تشکر از همدلی و همراهی کشتی گیران با وی در مبارزه با بیماری سرطان گفت: واقعا از این حرکت روحیه بخش خوشحالم و امیدوارم بتوانم زودتر از آن چه فکر می کردم، به کشتی بازگردم.
پرویز هادی ملی پوش کشتی کشورمان نیز با ابراز خرسندی از حضور در این مراسم یادآور شد: حضور در این مراسم یک وظیفه انسانی است و ما هم با الگوگیری از مرحوم تختی در این مراسم حضور پیدا کردیم تا هم روحیه ای برای این کشتی گیر باشد و هم بتوانیم به وی در جهت مداوای بیماری اش کمکی کنیم.
مصطفی حسین خانی ملی پوش کشتی وزن 74 کیلوگرم کشورمان هم در این مراسم گفت: این بیماران، قهرمانان زندگی خودشان در مبارزه با بیماری سرطان هستند و مبارزه آن ها کمتر از قهرمانی نیست. کشتی گیران و ورزشکاران با منش و الگوی پهلوانی می توانند با روحیه دادن به این بیماران، آن ها را در مبارزه با بیماری کمک کنند.
مسعود مقربی مربی و پیشکسوت کشتی هم اظهار داشت: حضور در این مراسم و همراهی و همدلی با این بیماران به ویژه این کشتی گیر جوان، می تواند امید آن ها را برای مبارزه با بیماری سخت سرطان بیشتر کند و این کار یک وظیفه انسانی است.
ورزشی**1067**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *