گلایه مربی تیم ملی کشتی فرنگی از کاهش پاداش‌ها


«مهرزاد اسفندیاری فرد» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم ملی کشتی فرنگی در سال 2017 قهرمان آسیا شد و بر اساس آیین نامه، به مربیان 40 سکه تعلق می گرفت که فقط 10 سکه پرداخت شد.
وی اظهار داشت: تیم ملی کشتی فرنگی برای دومین بار در رقابتهای قهرمانی سال 2017 جهان در پاریس، نایب قهرمان جهان شد که باید 40 سکه نیز به مربیان پرداخت می شد اما تا 5 سکه تنزل پیدا کرد و این در حالی است که ایران در رقابتهای سال 2018 آسیا در قرقیزستان پنجم شد و به مربیان 11سکه طلا اهدا می شود.
این مربی اندیمشکی تصریح کرد: مربیان و کادر فنی تیم های ملی که با تحمل ماهها سختی و دوری از خانواده، افتخارات بزرگی برای میهن عزیزمان به ارمغان آورده اند مورد کم لطفی بی سابقه ای از سوی وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته اند.
اسفندیاری فرد گفت: پاداش قهرمانی های قاره ای، جهانی و المپیک بر اساس آیین نامه مشخص شده است و باید در پایان هر سال به قهرمانان و مربیان تیم های مختلف ملی پرداخت شود.
وی اضافه کرد: متاسفانه امسال وزارت ورزش و جوانان در حق مربیان و کادر فنی به جای تشویق، در کاهش میزان هدایا، سنگ تمام گذاشت. پاداش 40 سکه دومی جهان را به پنج سکه تنزل داد و پاداش قهرمانی بزرگسالان آسیا از چهل سکه به 10 سکه کاهش پیدا کرد.
مراسم اهدای پاداش قهرمانان رشته های مختلف ورزشی یکم خرداد ماه امسال با حضور رییس جمهوری برگزار شد و «حسن روحانی» از ۱۲ قهرمان و فدراسیون برگزیده ورزش کشور با اهدا لوح تقدیر، تجلیل کرد.
ورزشی**1067**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *