کشتی گیر گیلانی مدال برنز مسابقات بین المللی ترکیه راکسب کرد


رئیس هیات کشتی استان گیلان روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در جریان این مسابقات در آنتالیا ، مهدی احدی زاب در رشته کشتی فرنگی و در وزن 45 کیلوگرم موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز شد.
نقی هدایتی افزود: بر این اساس و در جریان این مسابقات در رده سنی نوجوانان ، در وزن 45 کیلوگرم مهدی احدی زناب در دور نخست مقابل کشتی گیری از کشور میزبان شکست خورد اما با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، وی به گروه بازنده ها رفت.
وی ادامه داد: با توجه به این امر، این کشتی گیر شایسته در ادامه رقابت ها مقابل حریف قزاقستانی پیروز و راهی دیدار رده بندی شد که در این مرحله با عبور از سد کشتی گیری از کشور ترکیه به مدال برنز این رقابت ها دست یافت.
وی بیان کرد: علاوه بر مهدی احدی زناب که موفق به کسب مدال برنز این مسابقات شد، فربد سیرتی دیگر کشتی گیر شایسته استان گیلان نیز در وزن 55 کیلوگرم، به همراه تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران در مسابقات بین المللی جام پیرزوی ترکیه حضور داشت.
رئیس هیات کشتی استان گیلان خاطرنشان کرد: همچنین محمد کاظمی از این استان نیز به عنوان یکی از مربیان تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران به همراه این تیم در رقابت های بین المللی جام پیروزی ترکیه حضور داشت.
هدایتی اضافه کرد: مسابقات کشتی بین المللی جام پیروزی ترکیه از روز 22 فروردین ماه در شهر آنتالیا با حضور زبده ترین کشتی گیران کشورهای مختلف جهان به مدت سه روز برگزار شد.
7285 /6030

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *