کشتی گیر کرمانشاهی در مسابقات بین المللی ایتالیا شرکت می کند


محمدحسین محبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: محبی یکی از نمایندگان وزن 125 کیلوگرم تیم منتخب کشتی ایران در رقابت های بین المللی جام ساساری ایتالیا خواهد بود.
وی افزود: این رقابت ها با حضور کشورهای مختلف روزهای دوم تا چهارم خرداد امسال در شهر ساساری ایتالیا برگزار و جزء رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی محسوب می شود.
محبی با بیان اینکه تیم منتخب کشتی آزاد ایران با 12 ورزشکار در هشت وزن به رقابت های بین المللی ایتالیا اعزام می شود، یادآور شد: تنها در وزن 125 کیلوگرم که محبی نیز حضور دارد، سه کشتی گیر به مسابقات اعزام خواهد شد.
رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه با بیان اینکه تیم ملی کشتی آزاد ایران مسابقات قهرمانی جهان را پیش رو دارد، گفت: شاید دلیل اعزام سه کشتی گیر سنگین وزن به مسابقات بین المللی ایتالیا سنجش میزان آمادگی آن ها و انتخاب بهترین کشتی گیر این وزن برای مسابقات پیش رو باشد.
وی ادامه داد: پرویز هادی، کمیل قاسمی و یدالله محبی سه کشتی گیر سنگین وزن اعزامی کشورمان به مسابقات ایتالیا هستند که هر سه نفر از شرایط خوبی برخوردارند و انتخاب یک نفر از آن ها برای اعزام به مسابقات قهرمانی جهان برای کادر فنی تیم ملی سخت است.
محبی با بیان اینکه هر سه کشتی گیر از بهترین های آسیا و حتی جهان هستند، افزود: یدالله محبی نیز همطراز با 2 کشتی گیر دیگر برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان شانس دارد و کسب مدال طلای آسیا که به تازگی کسب کرد نیز بر این شانس افزوده است.
رئیس هیات کشتی کرمانشاه در پایان از غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران یاد کرد.
7458/8066

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *