کشتی گیر کرمانشاهی برای مسابقات آسیایی آماده می شود


به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدحسین محبی روز جمعه اظهار داشت: یدالله محبی تنها کشتی گیر کرمانشاهی حاضر در اردوی تیم ملی بزرگسالان ایران است که شانس حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا را دارد.
وی افزود: محبی در وزن 125 کیلوگرم کشتی می گیرد و یکی از چهار کشتی گیر دعوت شده به اردوی تیم ملی بزرگسالان کشورمان است.
محبی ادامه داد: اردوی تیم ملی کشتی آزاد ایران از فردا (12 خرداد) در خانه کشتی عبداله موحد تهران آغاز و تا 23 خرداد ادامه پیدا می کند.
رئیس هیات کشتی کرمانشاه خاطرنشان کرد: تیم ملی کشتی ایران خود را برای حضور در مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا که 28 تا 31 مرداد برگزار می شود، آماده می کند.
وی همچنین با بیان اینکه نفرات آماده ای در اردوی تیم ملی کشتی آزاد ایران حضور دارند، گفت: حسن مرادقلی در 65 کیلو، میثم نصیری در 70 کیلو، مصطفی حسین خانی در 74 کیلو، عزت الله اکبری در 79 کیلو، حسن یزدانی در 86 کیلو، علیرضا گودرزی در 97 کیلو و پرویز هادی و یدالله محبی در 125 کیلو از شاخص ترین نفرات دعوت شده هستند.
محبی همچنین از رسول خادم به عنوان سرمربی و محمد طلایی، علیرضا رضایی و علی اکبر دودانگه به عنوان مربیان تیم ملی آزاد ایران یاد کرد.
رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه در ادامه با یادآوری اینکه تیم ملی کشتی ایران پس از مسابقات آسیایی جاکارتا، رقابت های قهرمانی جهان را نیز پیش رو دارد، گفت: از سوی شورای فنی فدراسیون، شهرام چایچی از کرمانشاه به عنوان یکی از مربیان تیم ملی در این رقابت ها حضور خواهد داشت.
وی تصریح کرد: رقابت های کشتی بزرگسالان جهان قرار است از 30 مهر تا 6 آبان در بوداپست مجارستان برگزار شود.
محبی همچنین از تدارک برای اعزام تیم کشتی نونهالان کرمانشاه برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور که به میزبانی شهر خرم آباد برگزار می شود، خبر داد.
رئیس هیات کشتی کرمانشاه با بیان اینکه این رقابت ها در روزهای 10 تا 16 تیر برگزار می شود، گفت: ترکیب تیم نونهالان استان برای حضور در این رقابت ها به زودی و پس از مسابقات انتخابی مشخص می شود.
در استان کرمانشاه بیش از هشت هزار و 200 کشتی گیر در رده های سنی مختلف و در هر 2 بخش آزاد و فرنگی فعالیت می کنند.
7458/8066

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *