کشتی گیران گیلانی در انتخابی تیم ملی سه مقام کسب کردند


رئیس هیات کشتی استان گیلان روز یکشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در جریان این مسایقات در تهران ، ورزشکاران گیلانی با درخشش خود در رشته کشتی آزاد برای اولین بار موفق به کسب دو مقام قهرمانی شدند و همچنین یک مقام سومی نیز کسب کردند.
نقی هدایتی افزود: بر این اساس و در رقابت های کشتی آزاد انتخابی تیم ملی بزرگسالان کشور، محمد نامجومطلق کشتی گیر شایسته گیلانی در وزن 61 کیلوگرم برابر تمامی حریفان خود به برتری رسید و مقام نخست این وزن را کسب کرد.
وی ادامه داد: همچنین در رقابت های وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد بزرگسالان انتخابی تیم ملی ، سیدعلی موسوی دیگر کشتی گیر شایسته گیلانی حاضر در این رقابت ها ، توانست با غلبه برابر حریفان خود عنوان نخست این وزن را به خود اختصاص دهد.
وی افزود : در وزن 79 کیلوگرم رشته کشتی آزاد نیز ، مجتبی اصغری دیگر کشتی گیر گیلانی حاضر در این رقابت ها ، پس از کشتی گیرانی از تیم های تهران و لرستان مقام سوم این وزن را به خود اختصاص داد.
رئیس هیات کشتی استان گیلان بیان کرد: این مقام های کسب شده همگی در رشته آزاد بوده و متاسفانه کشتی گیران گیلانی در رشته فرنگی نتوانستند روی سکو قرار گیرند و فقط سیدمحمد چوبچیان در وزن 77 کیلوگرم مقام ششم و عرفان فردی دیگر کشتی گیر گیلانی نیز مقام نهم وزن 55 کیلوگرم را کسب کردند.
هدایتی خاطرنشان کرد: در مرحله اول رقابت های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان انتخابی تیم ملی ، زبده ترین ورزشکاران این رشته از سراسر کشور در تهران با هم به رقابت پرداختند.
7285 /6030

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *