کشتی گیران نونهال گیلانی خوش درخشیدند


رئیس هیات کشتی استان گیلان عصر سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در جریان این رقابتها ، حسن چمن از گیلان در وزن 85 کیلوگرم با برتری برابر رقبای خود به دیدار نهایی راه یافت اما برای کسب عنوان قهرمانی مقابل کشتی گیری از کردستان مغلوب شد و مقام نایب قهرمانی و مدال نقره را کسب کرد.
وی ادامه داد: همچنین امیر رضا معصومی دیگر کشتی گیر گیلانی حاضر در مسابقات قهرمانی نونهالان کشور، در وزن 100 کیلوگرم با برتری برابر حریفان خود به فینال راه یافت که در این مرحله نتیجه را به کشتی گیری از کردستان واگذار و عنوان دوم و مدال نقره این رقابتها را کسب کرد .
وی گفت: یوسف ترابی در وزن 38 کیلوگرم و سامان پورصمدی در وزن 75 کیلوگرم از استان گیلان موفق به کسب مقام پنجم مسابقات کشتی آزاد نونهالان کشور شدند ، امیرحسین اشترابه در وزن 57 کیلوگرم و پوریا لطفی پور در وزن 68 کیلوگرم مقام ششم ، رامتین دقیقی در وزن 62 کیلوگرم مقام نهم و سیدسعید حسینی در وزن 52 کیلوگرم مقام دهم را برای گیلان کسب کردند.
رئیس هیات کشتی استان گیلان بیان کرد: تیم گیلان نیز در رده بندی تیمی با کسب 2 مدال نقره ، 2 مقام پنجم ، 2 مقام ششم ، یک مقام نهم و یک مقام دهم و با مجموع 86 امتیاز، عنوان پنجم کشور را کسب کرد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: در رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی نونهالان کشور ، زبده ترین ورزشکاران این رده سنی از سراسر کشور در سالن شهید توکل مصطفی زاده شهر خرم آباد استان لرستان در 12 وزن با هم به رقابت پرداختند.
7285 /6030

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *