کشتی گیران فارس به اردوی تیم ملی دعوت شدند


فریبرز منوچهری، پنشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: استان فارس با چهار کشتی گیر پس از استان تهران بیشترین سهمیه را در این اردو دارد و امیدواریم در پایان اردوی تیم ملی، نسبت به دوره گذشته بازی های آسیایی (2014 کره جنوبی) که سهمیه ای نداشتیم، چند کشتی گیر در سال 2018 داشته باشیم.
وی گفت: محمد رضا گرایی در وزن 67 کیلو گرم، میثم دلخانی در وزن 63 کیلو گرم، محمد علی گرایی در وزن 77 کیلوگرم و کیوان رضایی در وزن 82 کیلو گرم، کشتی گیران دعوت شده از فارس هستند که باید با حریفان خود برای رسیدن به پیراهن تیم ملی مبارزه کنند.
منوچهری ادامه داد: اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان از 27 خرداد ماه در خانه کشتی عبدالله موحد در تهران زیر نظر علی اشکانی سر مربی و محمد علی چمیانی به عنوان مربی از فارس آغاز می شود و تا هشتم تیر ماه 97 ادامه دارد.
تیم ملی کشتی فرنگی ایران خود را برای هجدهمین دوره بازی های آسیایی 2018 که از بیست و هفتم مرداد ماه لغایت یازدهم شهریور 97 در شهر جاکارتا پایتخت اندونزی برگزار می شود، آماده می کند.
رقابت های کشتی بازی های آسیایی، روزهای بیست و هشتم لغایت سی و یکم مرداد ماه در جاکارتا برگزار می شود.
کاروان اعزامی ایران قرار است با 369 ورزشکار در 34 رشته در هجدهمین دوره بازی های آسیایی شرکت کند.
ورزشکاران ایرانی در هفدهمین دوره این بازی ها که در شهر اینچئون کره جنوبی برگزار شد با 276 ورزشکار در 22 رشته با کسب 21 نشان طلا، 18 نقره و 18 برنز به مقام پنجم آسیا دست یافتند.
بهترین مقامی که ورزشکاران ایران در بازی های آسیایی تا کنون کسب کرده اند مربوط به سال 1974تهران است که در این سال که هفتمین دوره این بازی ها بود، تیم ایران با 400 ورزشکار در 24 رشته توانست با کسب 36 نشان طلا، 28 نقره و 17 برنز در رده دوم جدول رده بندی قرار گیرد.
7368 /6118

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *