کشتی گیران خردسال آذربایجان غربی پنج مدال کشوری کسب کردند


کامل محمدزاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقات کشتی آزاد مرحله گروهی خردسالان در گروه یک با حضور هشت استان در سالن شهید آسمانی شهر اردبیل برگزار شد.
وی بیان کرد: مهدی مصطفی زادگان در وزن 38 کیلوگرم مدال نقره، اکتای رضایی در وزن 35 کیلوگرم مدال برنز، مهدی توکلی در وزن 41 کیلوگرم مدال برنز، سامان جهانگیری در وزن 57 کیلوگرم مدال برنز و آرمان محمد تختی در وزن 75 کیلوگرم مدال نقره این دوره از رقابت ها را برای استان کسب کردند.
محمدزاده گفت: در بخش اجرای فنون نیز آذربایجان غربی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
وی ادامه داد: یوسف سرمستی هدایت این تیم را بر عهده داشت و شهریار توکلی و فرشاد مصطفی زادگان به ترتیب مربیگری و سرپرستی بازیکنان را عهده دار بودند.
به گزارش ایرنا چند روز پیش نیز فرنگی کاران خردسال استان با کسب چهار مدال نقره و یک نشان برنز بر جایگاه پنجم تیمی و اجرای فنون رقابت های قهرمانی منطقه یک کشور قرار گرفتند.
تیر ماه امسال رضا حسن زاده فرنگی کار وزن 48 کیلوگرم اهل خوی مدال نقره سی و پنجمین دوره پیکارهای نونهالان دانش آموزان دوره متوسطه کشور را بر گردن آویختند.
اردیبهشت سال جاری نیز امین مرادخانی فرنگی کار وزن 55 کیلوگرم از ارومیه به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان جهت شرکت در پیکارهای بین المللی گرجستان دعوت شد.
7156/3072

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *