کشتی گیران ایران در جام پیروزی ترکیه 6 مدال دیگر کسب کردند


به گزارش ایرنا، رقابت های بین المللی کشتی نوجوانان جام پیروزی ترکیه از صبح (پنجشنبه) در شهر آنتالیا ترکیه آغاز شد که در مسابقات سه وزن دوم که دیروز و امروز برگزار شد، در کشتی آزاد علی عرب و امیرحسین فیروزپور در اوزان 45 و 80 کیلوگرم به مدال طلا و محمدمبین عظیمی در وزن 92 کیلوگرم به مدال نقره دست یافتند.
در سه وزن دوم کشتی فرنگی نیز مهدی احدی زناب، کامران ارقش و سعید کریم زاده در اوزان 45، 80 و 92 کیلوگرم صاحب مدال برنز شدند.
همچنین در مسابقات مقدماتی سه وزن پایانی که امروز برگزار شد در کشتی آزاد علی قلی زادگان و سالار حبیبی در اوزان 51 و 110 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و عرفان الهی و مصطفی طغانی در اوزان 60 و 110 کیلوگرم در گروه شانس مجدد حضور دارند.
در رقابت های مقدماتی سه وزن پایانی کشتی فرنگی نیز سعید اسماعیلی در وزن 51 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافت و دانیال سهرابی و امیر عبدی در وزن 60 کیلوگرم نیز راهی دیدار رده بندی شدند.
در مسابقات چهار وزن نخست، در کشتی فرنگی امیررضا ده بزرگی در وزن 48 کیلوگرم و حجت اله رضایی در وزن 65 کیلوگرم به مدال طلا، محمدامین جبالی فر در وزن 65 و رضا ساکی در وزن 71 کیلوگرم به مدال نقره و و سجاد عباس پور در وزن 55 کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.
در رقابت های چهار وزن نخست کشتی آزاد نیز رحمان عموزاد در وزن 48 کیلوگرم و مهدی ویسی در وزن 55 کیلوگرم صاحب مدال طلا و پوریا کاظمی در وزن 48 کیلوگرم و امیرحسین متقی در وزن 65 کیلوگرم صاحب مدال نقره شدند.
ورزشی**1067**3783**9118**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *