کشتی کرمانشاه مستحق حضور در لیگ برتر است


محمدحسین محبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طی چند سال اخیر و با پشتوانه سازی خوبی که انجام شد امروز به این مرحله رسیده ایم که به جز 2 سه وزن در بقیه اوزان با حضور نفرات بومی در رقابت های لیگ برتر شرکت کنیم.
وی ادامه داد: برای چند وزنی هم که کشتی گیر مطرح نداریم می توانیم از وجود کشتی گیران استان های دیگر و حتی کشورهای همسایه مانند تاجیکستان، عراق و … استفاده کنیم.
محبی یادآور شد: کرمانشاه با وجودی که جزو قدرت های کشتی کشور است به دلیل مشکلات مالی از حضور در لیگ برتر بازمانده و در چند فصل گذشته شاهد هنرنمایی و درخشش کشتی گیران استان در سایر تیم ها بوده ایم.
رئیس هیات کشتی کرمانشاه خاطرنشان کرد: بهمن تیموری، ارشک محبی، رضا افضلی، حامد رشیدی، محمد مرادی، یدالله محبی و … از جمله کشتی گیران مطرح کرمانشاهی هستند که به دلیل حضور نداشتن کرمانشاه در لیگ برتر مجبور به کشتی گرفتن برای استان های دیگر می شوند در حالی که مقداری همت از سوی مسئولان استان و کمک های مالی می توانیم همین جوانان را در شهر و دیار خودشان نگه داریم.
وی افزود: این کشتی گیران همه جزو بهترین های کشور هستند به گونه ای که یدالله محبی و بهمن تیموری به تازگی در مسابقات قهرمانی آسیا طلا گرفتند و ارشک محبی و محمد مرادی نیز حدود یک ماه قبل در مسابقات زیر 23 سال آسیا به ترتیب بر سکوهای قهرمانی و سومی قرار گرفتند.
محبی خاطرنشان کرد: امروز استان کرمانشاه با برخورداری از چنین کشتی گیران توانمندی حرف های بسیاری برای گفتن دارد و در صورت شرکت در لیگ برتر می تواند یکی از اصلی ترین مدعیان کسب عنوان قهرمانی نیز باشد.
رئیس هیات کشتی کرمانشاه ادامه داد: امروز جامعه کشتی کرمانشاه انتظاری که از آقای بازوند به عنوان استاندار علاقه مند به ورزش دارد فراهم کردن شرایطی است تا بتوان در رقابت های لیگ برتر امسال تیمداری کند.
وی با بیان اینکه رقابت های لیگ برتر کشتی باشگاه های کشور قرار است، تیرماه امسال برگزار شود، گفت: اگر قرار است در این رقابت ها شرکت کنیم باید از هم اکنون مقدمات و شرایط لازم فراهم شود تا بتوانیم هم کشتی گیران خود را در استان حفظ کنیم و هم تیم منسجمی را تشکیل دهیم.
محبی در پایان به انجام مذاکره با چند شرکت خصوصی نیز اشاره کرد و گفت: امیدوارم این مذاکرات به سرانجام رسیده تا با کمک های مسئولان استان بتوانیم تیم قدرتمندی را روانه مسابقات کنیم.
7458/8066

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *