کشتی زنجان در المپیاد دانشگاه فنی و حرفه ای چهار نشان گرفت


مسعود بهمنی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این رقابتها که از 8 تا 14 شهریور در تبریز و در رشته های کشتی، تنیس روی میز، تکواندو، فوتسال و والیبال برگزار می‌شود، زنجان با هفت کشتی گیر شرکت کرد.
وی اظهار داشت: در رشته فرنگی، حسام علی اسدی در وزن 77، عرفان محمدی جوقینی در وزن 82 و محمدحسین بژکول در وزن 87 کیلوگرم و در آزاد نیز محمد شیرزاد در وزن 61، یاسین حسینی در وزن 65، حسین علوی در وزن 79 و منصور صبوری در وزن 86 کیلوگرم، بر روی تشک رفتند که اسدی، شیرزاد و حسینی به نشان برنز و علوی نیز به نقره دست یافتند.
بهمنی با بیان اینکه مجید درامی مقدم و افشین رحیمی به ترتیب به عنوان مربی و سرپرست تیم کشتی اعزامی از زنجان به این المپیاد را هدایت و همراهی می کردند، افزود: رقابت های کشتی از 8 تا 12 شهریور برگزار شد.
وی تصریح کرد: بیش از 640 دانشجوی منتخب پسر از 10 منطقه ورزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور در این المپیاد حضور دارند که نفرات برتر و تیم‌های برتر درصورتی که بتوانند حد نصاب‌ها و ورودی های منطقه‌ای را به دست آورند به المپیاد دانشجویان پسر وزارت علوم اعزام خواهند شد.
به گزارش ایرنا، در حال حاضر قریب سه هزار و 500 ورزشکار در کشتی زنجان مشغول فعالیت و انجام تمرین زیر نظر مربیان مجرب و توانمند هستند که از این تعداد قریب 100 نفر پیشکسوت و مابقی نیز خردسال، نونهال، نوجوان، جوان و بزرگسال هستند.
ورزش کشتی که طرفداران زیادی نیز دارد در تمام شهرستان های این استان شامل خدابنده، زنجان، ابهر، خرمدره، ایجرود، ماهنشان، طارم و سلطانیه فعال است.
6084/6085

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *