کسب 9 مدال توسط کشتی گیران نوجوان ایران در جام پیروزی ترکیه


به گزارش جمعه شب ایرنا، رقابت های بین المللی کشتی نوجوانان جام پیروزی ترکیه از صبح پنج شنبه، در شهر آنتالیا ترکیه آغاز شد که دیدارهای فینال و رده بندی این اوزان امروز (جمعه) و لحظاتی پیش به پایان رسید.
در مسابقات چهار وزن نخست و در کشتی فرنگی امیررضا ده بزرگی در وزن 48 کیلوگرم و حجت اله رضایی در وزن 65 کیلوگرم به مدال طلا، محمدامین جبالی فر در وزن 65 و رضا ساکی در وزن 71 کیلوگرم به مدال نقره و و سجاد عباس پور در وزن 55 کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.
در مسابقات چهار وزن نخست کشتی آزاد نیز رحمان عموزاد در وزن 48 کیلوگرم و مهدی ویسی در وزن 55 کیلوگرم صاحب مدال طلا و پوریا کاظمی در وزن 48 کیلوگرم و امیرحسین متقی در وزن 65 کیلوگرم صاحب مدال نقره شدند.
در مسابقات مقدماتی سه وزن دوم که امروز (جمعه) برگزار شد در کشتی فرنگی کامران ارقش در وزن 80 کیلوگرم به دیدار رده بندی رفت و مهدی احدی زناب در وزن 45 کیلوگرم، مسعود کاووسی در وزن 80 کیلوگرم و سعید کریمی زاده و رامین کریمی در وزن 92 کیلوگرم نیز در گروه بازنده ها حضور دارند.
در مسابقات کشتی آزاد نیز علی عرب در وزن 45 کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور در وزن 80 کیلوگرم و محمدمبین عظیم در وزن 92 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند.
شبک**1067**1983**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *