کرمانشاه در لیگ برتر کشتی تیمداری می کند


محمدحسین محبی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: در رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد امسال، رعد پدافند کرمانشاه که تیمی نظامی است به نمایندگی از استان کرمانشاه حضور خواهد داشت.
وی ادامه داد: هرچند هنوز حضور این تیم در لیگ برتر قطعی نشده و تا روزهای یکشنبه و دوشنبه آینده مسئله روشن می شود ولی به احتمال فراوان در این رقابت ها حضور پیدا می کند.
محبی ادامه داد: اکثر کشتی گیران تیم رعد پدافند کرمانشاه از کشتی گیران بومی استان نظیر یدالله، ارشک و روزبه محبی، بهزاد بهروزی راد و … هستند و در نظر داریم که تا هفته آینده بتوانیم حامد رشیدی و یکی دو کشتی گیر دیگر را نیز به ترکیب اضافه کنیم.
رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه مسابقات کشتی امسال با حضور 6 تیم در 2 گروه 3 تیمی برگزار می شود، گفت: تیم کرمانشاه در گروه اول با تیم های بیمه رازی بابل و راه و شهرسازی گلستان مسابقه خواهد داد.
وی یادآوری کرد: در گروه دوم نیز تیم های پاس ستارگان ساری، پتروشیمی بهشهر و آرش زین بابل حضور دارند.
محبی همچنین با یادآوری اینکه مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار می شود، گفت: دور رفت مسابقات از روز گذشته (اول شهریور) آغاز شده و تیم کرمانشاه در این هفته استراحت داشت.
رئیس هیات کشتی کرمانشاه افزود: در هفته دوم مسابقات تیم رعد پدافند کرمانشاه در سرسرای شهید بهشتی مجموعه ورزشی آزادی میزبان تیم بیمه رازی بابل خواهد بود.
وی در پایان گفت: همه کشتی گیران تیم کرمانشاه از آمادگی لازم برخوردارند و به دنبال کسب مقام در رقابت های امسال هستند.
در مسابقه برگزار شده از گروه اول تیم بیمه رازی بابل با امتیاز مثبت 20 بر 19 مقابل راه و شهرسازی گلستان به پیروزی رسید و در گروه دوم نیز ستارگان ساری با امتیاز مثبت 22 بر 15 پتروشیمی بهشهر را شکست داد.
ملاک پیروزی در مسابقات لیگ امسال امتیاز مثبت می باشد.
7458/8066

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *