کاروان ایران در روز چهارم با 49 مدال در جایگاه پنجم ایستاد


به گزارش ایرنا، چهارمین روز بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا امروز (سه شنبه) در رشته های مختلف پیگیری شد و کاروان ایران همچنان به افتخارآفرینی ادامه می دهد.
سومین دوره بازی های پاراآسیایی 2018 در روزهای 14 تا 21 مهر با حضور 2 هزار 880 ورزشکار از 41 کشور در 18 رشته ورزشی به میزبانی جاکارتا برگزار می شود.
در این بازی ها ٦٨٥ مدال توزیع می شود که از این تعداد ٣٠٠ نشان برای زنان، ٣٤٣ مدال برای مردان و ٤١ گردن آویز در میکس و تیمی است.
ایران با 209 ورزشکار و در 13 رشته ورزشی راهی سومین دوره بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا شده است.
بر این اساس اسامی افتخارآفرینان کشومان در جاکارتا به شرح زیر است:
**طلا
یونس صیفی پور/ طلا/ پرتاب وزنه/کلاس F32
وحید علی نجیمی/ طلا/ دو200 متر/ کلاس T12
عذرا مهدوی کیا/ طلا/ دو 1500 متر/F12/13
مهدی اولاد/ طلا/ پرتاب وزنه/F11
محمدرضا احمدی/ طلا/ پرتاب وزنه/F33
فرزاد سپهوند/ طلا/ پرتاب دیسک/F43/44-F62/64
حسین خرسند امیری/ طلا / پرتاب دیسک / F51/52/53
بتول جهانگیری/ طلا/ پرتاب وزنه / F33
ساره جوانمردی/ طلا/تپانچه 50 متر ترکیبی بانوان/P4
رقیه شجاعی/ طلا/تفنگ بادی 10 متر بانوان/ R2
ساره جوانمردی/ طلا/تپانچه 10 متر بانوان / P2
شاهین ایزدیار/ طلا/ شنای پروانه 100 متر / S10
شاهین ایزدیار/ طلا/ شنای آزاد 100 متر/ S10
شاهین ایزدیار/ طلا/ شنای ترکیبی انفرادی 200 متر/ SM10
امیر جعفری آرنگه/ طلا/ وزنه برداری وزن به اضافه 59 کیلوگرم
روح الله رستمی/ طلا / وزنه برداری به اضافه 72 کیلوگرم
علیرضا قلعه ناصری/ طلا/پرتاب دیسک/ کلاس F54/55/56

** نقره
داود علی قاسمی نقره/100 متر / T37
اسدالله عظیمی نقره / پرتاب وزنه / F51/52/53
بهزاد عزیزی/ نقره/پرتاب نیزه / کلاس F12/13
علی محمدیاری/ نقره/پرتاب دیسک/کلاس F54/55/56
جواد احسانی شکیب/ نقره/پرتاب دیسک/F57
الهام صالحی/ نقره/پرتاب نیزه/F53/54
سیدعلی اصغر جوانمردی/ نقره/پرتاب وزنه/F35
علی الفت نیا/ نقره/200 متر / T37
نورمحمد آرخی/ نقره/پرتاب وزنه/F11
هاجر صفر زاده قهدریجانی/ نقره/200 متر / T12
سامان پاکباز/ نقره/ پرتاب وزنه/F12
هاشمیه متقیان/ نقره/پرتاب نیزه/ F55/56
سمیرا ارم/ نقره/ تپانچه 10 متر بانوان / P2
سیدیوسف یوسفی پاشاکی/ نقره/ به اضافه 59 کیلوگرم

**برنز
زهرا برناکی/ برنز/ پرش طول / T45/46/47
سیدعرفان حسینی لیروانی/ برنز/پرتاب نیزه/ کلاس F12/13
علی امیدی/ برنز/پرتاب نیزه/ کلاس F42-44/61-64
جلیل باقری جدی/ برنز/پرتاب دیسک/کلاس F54/55/56
امید ظریف صنایعی/ برنز/200 متر/کلاس T13
داود علی قاسمی/ برنز/200 متر /T37
عذرا مهدوی کیا/ برنز/پرتاب نیزه/F12/13
سلماز بازرگان/ برنز/پرتاب دیسک/F43/44-F62/64
مهدی علیزاده/ برنز/پرتاب وزنه/F33
احمد اجاقلو/ برنز/200 متر/T45/46/47
مسعود حیدری/ برنز/پرتاب وزنه/F12
امید ظریف صنایعی/ برنز / 100 متر / T13
علیرضا مختاری همامی برنز /پرتاب دیسک /F51/52/53
حمزه محمدی/ برنز/ به اضافه 65 کیلوگرم
سیدمیثم بنی تبا خرم آبادی/ برنز/ به اضافه 60 کیلوگرم
رضا غلامی/ برنز/ به اضافه 66 کیلوگرم
سیدامید جعفری/ برنز/به اضافه 81 کیلوگرم
حسن جانفشان/ برنز/ انفرادی/ TT2
ورزشی**3991**9129

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *