چهار آزادکار نوجوان ایران به فینال راه یافتند


به گزارش روز جمعه ایرنا از فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی جام «کنستانتین الکساندروف»، «لوان پوپوویچی»، «دامتیرو پیروالسکو» و «واسیل لورگا» در رده سنی نوجوانان و جوانان در رشته های آزاد و فرنگی از 10 تا 14 خرداد در شهر بخارست رومانی برگزار می شود.
مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان از روز پنج شنبه در شهر بخارست رومانی آغاز شد که تیم منتخب کشتی آزاد نوجوانان کشورمان با 6کشتی گیر در این رقابت ها حضور یافته است.
بر این اساس در پایان مسابقات مقدماتی این رقابت ها که پنجشنبه شب به پایان رسید، «مهدی ویسی» در وزن 48 کیلوگرم، «سجاد گودرزی» در وزن 55 کیلوگرم، «سهراب ادهم خلیلی» در وزن 65 کیلوگرم و «امیرحسین زارع» در وزن 110 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و «عباس ابراهیم زاده» در وزن 48 کیلوگرم نیز با توجه به شکست مقابل ویسی در گروه بازنده ها برای کسب مدال برنز به کار خود ادامه می دهد.
در وزن 48 کیلوگرم «مهدی ویسی» ابتدا «عباس ابراهیم زاده» دیگر نماینده ایران را مغلوب کرد و در دور بعد نماینده کشور مقدونیه را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد تا بعد از ظهر امروز (جمعه) در دیدار فینال به مصاف کشتی گیری از کشور رومانی برود. ابراهیم زاده نیز برای کسب مدال برنز به کار خود در گروه بازنده ها ادامه می دهد.
در وزن 55 کیلوگرم «سجاد گودرزی» سه کشتی گیر رومانیایی را تا حضور در دیدار فینال از پیش رو برداشت تا در دیدار نهایی به مصاف حریفی از کشور گرجستان برود.
در وزن 65 کیلوگرم «سهراب ادهم خلیلی» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم کشتی گیری از کشور گرجستان را با نتیجه 10 بر صفر مغلوب کرد و در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی نماینده کشور قزاقستان را شکست داد و راهی دیدار فینال شد. خلیلی در دیدار فینال به مصاف دیگر حریف قزاقستانی می رود.
در وزن 71 کیلوگرم «هادی شرفبیانی» در دور نخست مقابل کشتی گیر قزاقستانی مغلوب و از دور رقابت ها حذف شد.
در وزن 110 کیلوگرم «امیرحسین زارع» ابتدا حریفی از کشور قزاقستان را از پیش رو برداشت و در دور بعد نیز کشتی گیر کشور اسلواکی را با ضربه فنی مغلوب کرد و راهی دیدار نیمه نهایی شد. زارع در این دیدار با نتیجه 10 بر صفر مقابل نماینده کشور گرجستان به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در این دیدار کشتی گیری از کشور بلغارستان است.
مسابقات فینال و رده بندی این رقابت ها عصر امروز (جمعه) برگزار می شود.
همچنین تیم منتخب کشتی آزاد جوانان روز گذشته (پنج شنبه) عازم این کشور شد.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *