چراغ سبز فیفا به استقلال برای پرداخت مطالبات پروپئیچپروپئیچ، مهاجم سابق استقلال یک سال پیش از این بابت عدم دریافت مطالباتش از استقلال به فیفا شکایت کرد. آن زمان باشگاه استقلال به دلیل تغییرات مدیریتی نتوانست دفاعیات مناسبی در مورد ادعای پروپئیچ داشته باشد که در نهایت حکم فیفا به سود این بازیکن صادر شد.

پس از روی کار آمدن امیرحسین فتحی مسئولان باشگاه استقلال بابت این حکم تصمیم به دفاع گرفتند تا پرونده پروپئیچ به دادگاه عالی داوری ورزش برود اما باشگاه استقلال در جدیدترین نامه‌ای که از کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فیفا دریافت کرده محکوم به پرداخت مطالبات این بازیکن شده است.
محکومیت باشگاه استقلال در شرایطی شکل گرفته است که چند ماه پیش امیرحسین فتحی در یک برنامه تلویزیونی به صراحت از توافق با پرو پیچ حرف زد و گفت: مشکل پرو پئیچ هم حل شده و ما بحثی در این زمینه نداریم، خیال هواداران راحت باشد و مشکلی ما را تهدید نمی‌کند. امیدوارم آنها شاهد بازی‌های خوب استقلال باشند و روزهای خوبی را با یکدیگر تجربه کنیم.

در حالی که فقط باشگاه استقلال ۱۲ روز دیگر وقت دارد تا بتواند از محرومیت از پنجره نقل و انتقالات رهایی یابد «علی خطیر» نماینده باشگاه استقلال عازم سوئیس خواهد شد.

یکی از مدیران باشگاه استقلال در این باره به خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: فدراسیون فوتبال با فیفا مکاتباتی را داشت و به نظر می‌رسد فدراسیون بین المللی فوتبال چراغ سبز نشان داده است تا بتوانیم بخشی از مطالبات خود را که از این نهاد داریم دریافت کنیم.

وی افزود: فیفا اعلام کرده است باشگاه اسقلال نماینده خود را به سوئیس بفرستد تا با توجه به مشکلاتی که ایران برای انتقال پول دارد از طریق این نهاد طلب پرو پئیچ را پرداخت کنیم.

پروپیچ بازیکن فوتبال اهل کرواسی و باشگاه‌های الفیصلی، تیرانا و اسکندربو کورچه است. وی رکورد بیشترین گل زده را در تاریخ لیگ برتر آلبانی را داراست. او در مرداد ماه سال ۹۴ با قراردادی دو ساله به باشگاه استقلال تهران پیوست و در مدت حضورش در جمع آبی پوشان ۵ گل به ثمر رساند

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *