چالش دردآور انجام فوتبال پاک!


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسابقات لیگ دسته اول به روزهایی پراسترس رسیده است. اینکه کدام تیم لیگ برتری می شود، نیاز به بازی پاک رقبا دارد. پیچیدگی خاصی بر بازی ها حاکم شده است. در هفته ای که گذشت، عادل فردوسی پور با تمجید از ملوان انزلی و بازی های این تیم با ریشه هویت دار برابر رقبای بالای جدولی، دست به انتقاد از علی لطیفی و تیم اکسین زد که بدون سرمربی و بازیکن اصلی به شیراز رفتند.

این هفته اما در شیراز بازی مهمی برگزار شد. فجر که حساسیت های زیادی درباره اش بود، در خانه مغلوب مس کرمان شد. تیمی که بعد از تغییرات مدیریتی در هفته های اخیر نتایج خوبی گرفته است. مس کرمان در بازی با نساجی و نفت مسجد سلیمان، قربانی اشتباهات فاحش داوری شد اما نبود رسانه های اثرگذار مثل 90 در پرداختن به این اشتباهات، سبب شد تا کسی درباره این رخدادهایی که حق مردم شهر کویری را برای  صعود به لیگ برتر پایمال کرد، چیزی نگوید .

اما این تیم بعد از باختن شانس صعود، باز مردانه جنگید. برابر تیم قعر جدولی ماشین سازی در تبریز به پیروزی رسید. بادران را در خانه از دور صعود خارج کرد و درحالی از بردن این بازی محروم شد که در دقیقه 93 بازی، مهاجمش را جلوی دروازه خالی شارژ کردند!

در شیراز این تیم درحالی که از سوی تیم های شمالی زیر فشار بود و شیرازی ها هم تا بن دندان مسلح برای پیروزی آمده بودند، در تمام طول 90 دقیقه تیم برتر میدان بود و در نهایت هم سزاوارانه بازی را برد اما در طول 90 دقیقه بارها با دشنام و تهمت از سوی بازیکنان تیم بازنده روبرو شد که چرا فوتبال پاک بازی می کنند. چرا راه نمی دهند و چرا آنها دارند بازی را می برند!

41258

منبع: خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *