پیشکسوت کشتی: بنا و محمدی کارخودشان را انجام دهند


حیدری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هر قدر زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی عقب بیافتد این رشته ضرر می کند چرا که تا رقابت های جهانی سال 2019 که سهمیه بازی های المپیک 2020 توکیو توزیع می شود فرصت چندانی نداریم و هر چه سریعتر فدراسیون باید سروسامان پیدا کند.
وی با اشاره به حضور «بهروز نعمتی» به عنوان سرپرست فدراسیون کشتی خاطر نشان کرد: وی بعد از حضور در فدراسیون دست به تغییراتی زده که یکی از آنها برداشتن محمد ابراهیم امامی از ریاست داوران فدراسیون کشتی است در حالی که فدراسیون در این چند سال هزینه های زیادی را برای امامی انجام داده تا به عنوان یک داور المپیکی در سطح بین الملل معرفی شود.
این پیشکسوت کشتی ادامه داد: وظیفه سرپرست فدراسیون کشتی در حال حاضر فراهم کردن شرایط برای برگزاری انتخابات عادلانه است و فضا تا برگزاری انتخابات باید آرام باشد.
وی همچنین به محمد بنا و غلامرضا محمدی به عنوان سرمربیان تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد توصیه کرد که بدون توجه به حاشیه های این روزهای کشتی با قدرت تیم های ملی را آماده حضور در پیکارهای قهرمانی جهان کنند و خوشبختانه هر 2 تیم آزاد و فرنگی با قدرت در پیکارهای قهرمانی آسیا قهرمان شدند.
حیدری بیان داشت: اینکه آنان نگران این باشند که شاید رییس فدراسیون بعدی نخواهد با آنها کار کنند، درست نیست چرا که آنها اکنون مسوولیت فنی تیم های ملی را برعهده دارند و تا زمانی که هستند باید با قدرت به کارشان ادامه دهند.
وی در خصوص ابراز نگرانی اتحادیه جهانی کشتی از دیر برگزار شدن انتخابات فدراسیون کشتی تصریح کرد: نمی دانم این موضوع چه ربطی به اتحادیه جهانی دارد. به هر حال برای تعیین تکلیف فدراسیون و سروسامان دادن به این رشته وزارت ورزش و جوانان باید اقدام کند.
ورزشی**1067**9118**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *