پیشکسوتان کشتی وارد گود می شوند


به گزارش ایرنا، با تصمیم شورای پیشکسوتان کشتی کشور نفرات اول هر وزن مسابقات قهرمانی کشور در این رده ی سنی مجوز حضور در رقابت های جهانی سال 2018 میلادی را کسب می کنند.
رقابت های کشتی پیشکسوتان کشور روزهای 25 تیر تا 5 مرداد ماه در گروه های سنی A-B-C-D-E در شش وزن برگزار می شود. مسابقات کشتی آزاد روزهای 25 تا 30 تیر و کشتی فرنگی 31 تیر تا 5 مرداد در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار خواهد شد.
پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی پیشکسوتان جهان 6 تا 8 مهر در مقدونیه و رقابت های جهانی کشتی آزاد پیشکسوتان نیز 13 تا 15 مهر در شهر پرم روسیه برگزار خواهد شد.
«رضا لایق» دبیر فدراسیون کشتی در این خصوص گفت: در صورت عدم تمایل نفرات اول هر وزن برای اعزام به مسابقات جهانی نفرات دوم و سوم هر وزن به ترتیب می توانند جایگزین شوند و در غیر این صورت هیچ فردی به مسابقات جهانی اعزام نمی شود.
لایق اظهار داشت: هیچ فردی خارج از مسابقات قهرمانی کشور به رقابت های جهانی اعزام نخواهد شد زیرا افرادی که می خواهند به مسابقات مذکور بروند باید لایسنس اتحادیه جهانی را دریافت کنند و به این ترتیب تنها نفرات برتر قهرمانی کشور می توانند راهی مسابقات جهانی شوند.
وی خاطرنشان کرد: افراد متقاضی حضور در رقابت های پیشکسوتان قهرمانی کشور می بایست گواهی سلامت جسمانی از پزشک متخصص قلب و عروق را حداکثر دو روز قبل از مسابقات به تأیید هیأت پزشکی استان خود برسانند در غیر این صورت نمی توانند در مسابقات شرکت کنند.
ورزشی**1067**1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *