پورمیرزایی قهرمان دسته بعلاوه 107 کیلوگرم کشور شد


به گزارش ایرنا، این دوره از مسابقات طی پنج روز در محل فدراسیون جانبازان و معلولین با حضور نمایندگان کمیته بین المللی پارالمپیک (آی.پی.سی) IPC برگزار شد.
در پایان این مسابقات پورمیرزایی عنوان نخست را کسب کرد و «احمد امین زاده» با 242 کیلوگرم و «مهدی صیادی» با 241 عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.
همچنین در رده تیمی،خوزستان با 81، تهران با 79 و کرمانشاه با 77 امتیاز مقام های اول تا سوم تیمی را به دست آوردند.
«سیامند رحمان» نماینده فوق سنگین ایران که در پارالمپیک ریو موفق به مهار وزنه 310 کیلوگرم شده بود با وجود آنکه نامش در لیست شرکت کنندگان دیده می شد، اما به روی تخته نرفت.
در اختتامیه این مسابقات «حسین توکلی» قهرمان المپیک 2000 سیدنی، «کوروش باقری» قهرمان جهان، «سیامند رحمان» رکوردار المپیک 2016 ریو و جمعی از مسوولان فرهنگی کشور حضور داشتند.
‘حمیدعلی صمیمی’ رییس فدراسیون جانبازان و معلولان در مراسم اختتامیه با اشاره به رقابت سخت ورزشکاران در این دوره گفت: برای پنجمین دوره متوالی این مسابقات با حضور نماینده آی.پی.سی برگزار شد.
رییس فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: با توجه به تلاش های مربیان و هیات استان ها و تلاش مربیان در نقاط مختلف کشور امیدواریم ورزشکاران جانباز و معلول ما بتوانند بیش از پیش پرچم ایرانی را به اهتزاز درآورند.
یست و پنجمین دوره رقابت های قهرمانی کشور وزنه برداری جانبازان و معلولین برای پنجمین سال، تحت نظارت نماینده کمیته بین المللی پارالمپیک با حضور 127 وزنه بردار از سوم تا پنجم تیر ماه در محل فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برگزار شد.
تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین مهرماه سال جاری برای حضور در بازی های پارا آسیایی جاکارتا عازم اندونزی خواهد شد. این مسابقات از هفتم تا 15 مهرماه برگزار می شود.
ورزشی **2052**1528**1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *