پنج نماینده کشتی آزاد ایران به نیمه نهایی راه یافتند


به گزارش ایرنا، روز دوم رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردو غو ترکیه که جزء سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی محسوب می شود، از ظهر امروز شنبه (به وقت ایران) با برگزاری رقابت های مقدماتی پنج وزن دوم آغاز شد.
براساس اعلام فدراسیون کشتی در مسابقات برگزار شده تاکنون هر پنج نماینده ایران در این رقابت ها به مرحله نیمه نهایی راه یافته اند که نتایج آن ها به شرح زیر است:
در وزن 61 کیلوگرم «محمدباقر یخکشی» پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 5 بر 4 «روسلان قاسیم اف» از آذربایجان را مغلوب کرد. وی در دور سوم مقابل «مهساد حسن اف» از بلاروس با نتیجه 11 بر یک به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.
در وزن 70 کیلوگرم «یونس امامی» پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل «حیدر یاووز» از ترکیه با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید. وی در دور بعد «الیاس ژومای» از قزاقستان را با نتیجه 10 بر 2 مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.
در وزن 92 کیلوگرم «محمدجواد ابراهیمی» در دور اول با نتیجه 6 بر 5 از سد «حاجی رجب اف» از بلاروس گذشت. وی در دور دوم مقابل «اسلام عزیزاف» از قزاقستان با نتیجه 13 بر 2 به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. ابراهیمی در این مرحله به مصاف «سردار بوکه» از کشور ترکیه خواهد رفت.
«علیرضا کریمی» دیگر نماینده ایران در وزن 92 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر «لیوبومیر ساگالیوک» از اوکراین را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف «ایوان یانکوفسکی» از کشور بلاروس می رود.
در وزن 125 کیلوگرم «یدالله محبی» در دور نخست مقابل «اونگور رمضان» از ترکیه با نتیجه 11 بر صفر پیروز شد. وی در دور بعد با نتیجه 7 بر صفر «دانیلو کارتاوی» از اوکراین را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. محبی در این مرحله مقابل «حسین جلولیک» از ترکیه قرار می گیرد.
ورزشی ** 1528 **9129

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *