پنج فرنگی کار ایران حریفان خود را شناختند


به گزارش یکشنبه شب ایرنا، رقابت های کشتی فرنگی و آزاد زیر 23 سال قهرمانی جهان از 21 تا 27 آبان در شهر بخارست پایتخت رومانی برگزار می شود.
لحظاتی پیش قرعه کشی اوزان 55، 63، 77، 87 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی برگزار شد و رقابت ها از ساعت 12 فردا (دوشنبه) به وقت ایران برگزار می شود.
در وزن 55 کیلوگرم که 16 کشتی گیر حضور دارند، «رضا خدری» در دور نخست به مصاف «بالبایی دوردوکوف» از قرقیزستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان «دالتون دوفیلد» از آمریکا و «بنچ کواچ» از مجارستان مبارزه می کند.
در وزن 63 کیلوگرم «میثم دلخانی» در دور اول به مصاف «ایهور بلیاک» از بلاروس می رود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده مبارزه «جاز» از مجارستان و «ممدوف» از جمهوری آذربایجان پیکار می کند. در این وزن 16 نفر حضور دارند.
در وزن 77 کیلوگرم که 28 نفر حضور دارند، «سید محمد چوبچیان» پس از استراحت در دور اول در دور دوم با «ساجان» از هند کشتی می گیرد و در صورت شکست این حریف، در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان «ریکاردو آبرسیا» از ایتالیا و «المار نورعلی اف» از اوکراین می رود.
در وزن 87 کیلوگرم «مهدی فلاح» در دور نخست به مصاف «اینوت کاراس» از رومانی می رود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد با برنده «گازی خلیل اف» از روسیه و «سید ازارا» از الجزایر دیدار می کند. در این وزن 26 نفر حضور دارند.
در وزن 130 کیلوگرم که 23 نفر حضور دارند «علی اکبر یوسفی» پس از استراحت در دور اول در دور دوم با «زویادی پاتاریدزه» قهرمانان جوانان جهان و دارنده مدال نقره زیر 23 سال جهان از گرجستان مبارزه می کند وی در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده «نوخچو لابازانوف» از روسیه و «دالر رحمت اف» از ازبکستان می رود.
شبد**ورزشی**1067**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *