پنج تیم خارجی رقابتهای کشتی یادگار امام وارد اراک شد


«حمیدرضا کلهر» روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: این تیم ها صبح امروز از کشورهای گرجستان، روسیه، جمهوری آذربایجان، ارمنستان و عراق برای حضور در مسابقات بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) استان مرکزی وارد اراک شدند.
وی ادامه داد: علاوه براین، سه تیم دیگر به عنوان نمایندگان جمهوری اسلامی ایران و یک تیم از استان مرکزی در مسابقات بین المللی کشتی آزاد نوجوانان یادگار امام(ره) با هم رقابت می کنند.
وی اظهار داشت: تیم های شرکت کننده در مسابقات بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام(ره) استان مرکزی امروز و فردا در اراک اردو می زنند و رقابت ها هشتم و نهم شهریورماه ( 30 و 31 آگوست 2018 ) در سالن 2 هزار نفری مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار می شود.
وی افزود: محل اسکان ورزشکاران و عوامل اجرایی کشتی گیران این رقابت های بین المللی در هتل پنج ستاره امیرکبیر اراک است.
رئیس هیات کشتی استان مرکزی یادآوری کرد: استانداری، جمعیت هلال احمر،شرکت توزیع برق، آب منطقه ای، شرکت گاز و اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی و دانشگاه علوم پزشکی، سازمان آتش نشانی شهرداری و فرمانداری شهرستان اراک با هیات کشتی استان در برپایی این دوره از مسابقات همکاری دارند.
وی تاکید کرد: برگزاری مسابقات بین المللی کشتی در استان علاوه بر معرفی ظرفیت های کشتی کشور و استان در انگیزه مداری فعالان این عرصه نقش بسزایی دارد.
بیش از 2 هزار کشتی گیر به صورت سازماندهی شده زیر نظر هیات کشتی استان مرکزی فعالیت می کنند.
3017/6013/

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *