پرستویی میهمان ویژه ملی پوشان کشتی شد


به گزارش ایرنا، پرستویی که چهار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم فجر را در کارنامه دارد، با حضور در خانه کشتی عبدالله موحد ضمن دیدار با فرنگی کاران و آزادکاران اعزامی به رقابت های جهانی مجارستان، ساعاتی از نزدیک به تماشای تمرین ملی پوشان نشست.
وی در این دیدار صمیمانه گفت: همیشه از دور رنج و عرق ریختن و تلاش و مقاومتی که برای غرور و غیرت خودتان و مملکت و پرچم تان که پرچم ملی ما است انجام می دهید، شاهد هستم.
پرستویی ادامه داد: من از کودکی تا الان که 64 ساله هستم، به کشتی علاقه دارم. از کودکی آنقدر عاشق کشتی بودم که شاید باورتان نشود از میدان شوش تا ابن بابویه شهر ری دنبال تابوت جهان پهلوان تختی پیاده رفتم. در کودکی در دروازه غار زندگی می کردم و از طبقه فقیر جامعه بودم و به همین خاطر طرفدار کشتی بودم، هستم و خواهم بود چون این ورزش برای طبقه متوسط و فقیر جامعه است.
وی تأکید کرد: اگر مدال های کشتی را جمع کنید هیچ رشته ای به اندازه کشتی برای ما افتخار نیاورده است. این رشته همیشه غرور آفرین است.
بازیگر فیلم آژانس شیشه ای خاطرنشان کرد: همه ما این روزها با مشکلاتی روبرو هستیم، اما باید همیشه بایستیم. شما برای مملکت و مردم خود رنج و زحمت می کشید تا افتخارآفرینی کنید و ما رنج و زحمت شما را می بینیم و رنج شما قابل ستایش است و عرق روی صورت شما یک دُر گرانبها برای من است.
رسول خادم رییس فدراسیون کشتی نیز در این دیدار صمیمانه گفت: پرستویی جزء خانواده کشتی و پیشکسوتان ماست و این علاقه اسباب خوشحالی ما و ارزشمند است.
رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی سال 2018 جهان روزهای 28 مهر تا 6 آبان در سالن اسپورت هال بوک شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.
تیم ملی کشتی آزاد پنجشنبه این هفته و تیم ملی کشتی فرنگی نیز دوشنبه هفته آینده عازم بوداپست مجارستان هستند.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *