پایان کار آزادکاران ایران در رقابت های کشتی روسیه با 2 طلا


به گزارش ایرنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین روزهای 15 تا 17 شهریور ماه در شهر یاکوتسک روسیه برگزار شد.
تیم منتخب کشتی آزاد ایران که با دعوت فدراسیون کشتی روسیه و با هزینه کامل از سوی برگزارکنندگان این مسابقات در این رقابت ها حضور یافته بود با کسب 2 مدال طلای احمد بذری و کمیل قاسمی در اوزان 86 و 125 کیلوگرم به کار خود در این مسابقات پایان داد.
«کمیل قاسمی» در دیدار فینال وزن 125 کیلوگرم که امروز (شنبه) برگزار شد، «زولبو ناتساگسورن» دارنده مدال نقره و برنز آسیا از مغولستان را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد و به مدال طلا دست یافت.
وی در این پیکارها و در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر «اینکار یرموکامبت» از قزاقستان را از پیش رو برداشت و در دور بعد نیز مقابل «گنادی کودینوویچ» از آلمان با نتیجه 10 بر صفر پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد. قاسمی در این مرحله نیز با نتیجه 11 بر صفر «ابراگیم سعیداف» از بلاروس را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت.
در فینال وزن 86 کیلوگرم نیز «احمد بذری» جمعه شب با پیروزی 4 بر 3 مقابل «آرسن علی موسالالیف» دارنده مدال طلای جوانان جهان و قهرمان زیر 23 سال اروپا از روسیه صاحب گردن آویز طلا شد.
پوریا ترکمان (57 کیلوگرم)، محمد رمضان پور (61 کیلوگرم)، پیمان بیابانی (65 کیلوگرم) و فرزاد عموزاد خلیلی (70 کیلوگرم) دیگر نمایندگان ایران از دور رقابت ها حذف شدند و مسعود خواجه صالحانی (97 کیلوگرم) نیز در رده پنجم قرار گرفت.
ورزشی**1067**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *