پارس جنوبی جم در لیگ نوزدهم حرف‌ زیادی برای گفتن داردمحمد نوری روز شنبه پس از تمدید قراردادش با تیم پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران افزود: این روزها می‌بینم که هواداران پارس جنوبی جم نگران آینده این تیم هستند اما من آنها اطمینان می‌دهم که تیم خوبی بسته شده و روانه مسابقات می‌شود.

وی بیان کرد: هواداران نگران نباشند زیرا همه با هم در راستای موفقیت تیم پارس جنوبی گام برمی‌داریم.

نوری ادامه داد: خوشحالم که یکسال دیگر در خدمت پارس جنوبی جم خواهم بود زیرا ۲ سال خوب در این تیم داشتم و امیدوارم در لیگ نوزدهم هم بتوانم برای تیمم مثمر ثمر واقع شوم.

نوری بیان کرد: با توجه به رابطه خوبم با مسئولان باشگاه و بویژه رضائیان به عنوان مدیرعامل تصمیم گرفتم با پارس جنوبی جم قراردادم را سفید امضا کنم.

وی یادآور شد: فراز کمالوند به عنوان سرمربی تیم همیشه نسبت به من لطف داشته و از چند سال قبل همواره دوست داشتیم با وی کار کنیم که بنا به دلایلی این مهم محقق نمی‌شد.

کاپیتان پارس جنوبی جم در ارتباط با تغییرات متعدد در ترکیب این تیم گفت: کمالوند کارش را بلد است زیرا رزومه قابل دفاع و مشخصی دارد و علاوه بر صعود با چهار تیم به لیگ برتر با تیم‌های گسترش فولاد و نفت آبادان بهترین نتایج تاریخ این تیم‌ها را کسب کرده است.

وی افزود: به هر حال وقتی یک مربی به تیمی می‌رود تفکرات خاص خودش را دارد و من شک ندارم با وجود تغییرات زیاد یکی از سال‌های خوب پارس جنوبی جم در لیگ برتر را خواهد بود.

نوری اظهار داشت: از تارتار و کادر فنی وی که زحمت‌های زیادی را برای تیم پارس جنوبی جم متقبل شدند، قدردانی می کنم.

۷۲۱۲/‏۶۰۴۳

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *