وزیر ورزش از پروژه آکادمی بین المللی کشتی بازدید کرد


به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، مسعود سلطانی فر و رضا صالحی امیری از پروژه این آکادمی که در ضلع شرقی مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال احداث است بازدید کرده و ضمن قدردانی از حامیان مالی تیم کشتی و احداث این مجموعه ارزشمند، آمادگی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک را به منظور همکاری برای افتتاح و راه اندازی این مجموعه مدرن اعلام کردند.
آکادمی بین المللی ملی کشتی پاسارگاد بخش ها و طبقات متعددی دارد و شامل بخش اداری، هتلداری، سالن های تمرین، بدنسازی، استخر و سونا و رستوران است که در این بازدید مورد توجه وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک قرار گرفت.
پروژه آکادمی بین المللی کشتی ایران، به عنوان مجهزترین مرکز کشتی در قاره آسیا، در زمینی به مساحت ١٣٠٠ متر مربع و به زیر بنای هفت هزار مترمربع در مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال احداث است.
این پروژه در شش طبقه با کاربری های ورزشی، اقامتی، خدماتی و رفاهی است که 2 طبقه زیرین مربوط به فضاهای ورزشی است که در آن سالن کشتی، بدنسازی، استخر و آب درمانی در نظر گرفته شده است.
این آکادمی بین المللی یک طبقه اداری و 2 طبقه اقامتی دارد که متشکل از ٣٤ اتاق برای ورزشکاران، مربیان و مهمانان است و با توجه به مجاورت این آکادمی با دریاچه مجموعه آزادی، طبقه ششم به رستوران با فضای باز اختصاص داده شده است.
ورزشی **9129

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *