وزنه بردار دسته 69 کیلوگرم به جمع ملی پوشان اعزامی ملحق شد


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از فدراسیون وزنه برداری، عسگری پیش از این از سوی شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری به عنوان ذخیره تیم ملی برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا انتخاب شده بود.
اما با تصمیم کمیته برگزاری مسابقات بازی های آسیایی تعداد وزن های وزنه برداری در این بازی ها از هفت به هشت وزن تغییر پیدا کرد که متاسفانه هیچ گونه اطلاع رسانی رسمی و مکاتبه ای با کشورها در خصوص این تصمیم انجام نشد.
کادر فنی تیم ملی و مسوولان فدراسیون پس از مراجعه به سایت بازی ها متوجه این موضوع شدند تا به این ترتیب یک فرصت برای تیم اعزامی لحاظ شود و تیم وزنه برداری ایران با یک سهمیه بیشتر در این رقابت ها شرکت کند.
پس از این خبر خوب، عسگری شانس حضور در دومین بازی های آسیایی خود را پیدا کرد، اما وی هفته گذشته اعلام کرد که به دلیل آماده نبودن نمی تواند در جاکارتا حضور یابد.
عسگری ملی پوش دسته 69 کیلوگرم وزنه برداری بزرگسالان کشورمان که هم اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارد، مجدداً موافقت خود را برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی به فدراسیون وزنه برداری اعلام کرده است.
برهمین اساس، فدراسیون وزنه برداری با موافقت این درخواست، نام او را به کمیته ملی المپیک ارسال کرد تا با پیگیرهای این کمیته، بتواند در بازی های آسیایی روی تخته مسابقات وزنه برداری برود.
رقابتهای وزنه برداری بازی های آسیایی 2018 از 28 مرداد ماه آغاز می شود و وزنه برداران روز 24 مرداد به جاکارتا می روند. علی مکوندی در دسته 85 کیلوگرم، سهراب مرادی و کیانوش رستمی وزنه برداران دسته 94 کیلوگرم، علی هاشمی و محمدرضا براری در دسته 105 کیلوگرم ، بهداد سلیمی و سعید علی حسینی ملی پوشان فوق سنگین وزنه برداری کشورمان، نفرات اعزامی به این مسابقات هستند.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *