وزنه بردار دسته 69 کیلوگرم ایران حذف شد


به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، رقابت های گروه B دسته 69 کیلوگرم بازی های آسیایی 2018 جاکارتا از ساعت 11:30 امروز (چهارشنبه) آغاز شد که مجید عسکری نماینده کشورمان در این دسته در حرکات یک ضرب هر سه حرکت خود را از دست داد و از دور رقابت ها کنار رفت.
وی در این رقابت ها موفق نشد وزنه های 133 و 135 کیلوگرم را مهار کند تا وداع زودهنگامی از مسابقات داشته باشد.
نتایج این دسته پس از برگزاری رقابت های گروه A که از ساعت 14:30 به وقت تهران برگزار خواهد مشخص خواهد شد.
رکوردگیری تیم ملی وزنه برداری همزمان با هفته نخست لیگ، روزهای 4 تا 6 تیر در تالار وزنه برداری آزادی تهران برگزار شد و پس از آن، با نظر شورای عالی فنی، علی مکوندی (85 کیلوگرم)، سهراب مرادی، کیانوش رستمی (94 کیلوگرم)، محمدرضا براری، علی هاشمی (105 کیلوگرم)، بهداد سلیمی و سعید علی حسینی (به اضافه 105 کیلوگرم) به عنوان هفت ملی پوش اعزامی به بازی های آسیایی انتخاب شدند و مجید عسگری (69 کیلوگرم) نیز به عنوان ورزشکار ذخیره برگزیده شد.
پس از این موضوع مسوولان برگزار کننده مسابقات بدون هیچگونه اطلاع رسانی یک وزن دیگر به مسابقات وزنه برداری اضافه کردند که بر همین اساس مجید عسگری در بین نفرات اصلی قرار گرفت.
عسگری پس از آن اعلام کرد که به دلیل نا آماده بودن نمی تواند در بازی های آسیایی شرکت کند و از حضور در این مسابقات انصراف داده بود. اما یک هفته قبل از اعزام تیم ملی وزنه برداری به بازی های آسیایی فدراسیون اعلام کرد که عسکری طی درخواستی برای حضور در بازی های آسیایی ابراز علاقه کرده است.
ورزشی**1067**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *