وزنه بردار تیم ملی: به طلای بازیهای آسیایی فکر می کنم


«محمدرضا براری» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با گلایه از مسوولان استان مازندران افزود: با توجه به اینکه در آستانه بازی های آسیایی قرار داریم، ورزشکارانی همچون من که جز ورزش، شغل و درآمد دیگری ندارند، نیازمند حمایت مسوولان هستند. از مسوولان استان مازندران از استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان می خواهیم که به این موضوع توجه داشته باشند.
وی گفت: طی چند ماهی که در اردوی تیم ملی هستیم، هیچ یک از مسوولان استان نه تنها حمایتی از ما نداشتند بلکه یک تماس هم نگرفتند.
دارنده دو مدال طلای قهرمانی آسیا در عین حال گفت: خوشبختانه این مردم هستند که همواره به ورزشکاران در آستانه مسابقات روحیه می دهند و ما نیز برای شاد کردن دل آنها و به اهتزاز درآوردن پرچم کشورمان با جان و دل در اردوها تمرین می کنیم.
این وزنه بردار ساروی تیم ملی همچنین گفت: بعد از اتفاقاتی که در سال 2017 برای من رخ داد و نتوانستم در پیکارهای قهرمانی جهان حضور یابم، با دعوت مجدد از سوی «محمدحسین برخواه» سرمربی تیم ملی و فراهم شدن شرایط روحی و روانی جدید با انگیزه در تمرینات حضور دارم.
وی بیان داشت: در رکوردگیری تیم ملی نیز با ثبت مجموع 412 کیلوگرم، نشان دادم که شرایط ایده آلی دارم و می توانم در بازی های آسیایی برای کشورم افتخار آفرینی کنم. اکنون شرایط خوبی دارم و به طلای بازی های آسیایی فکر می کنم و بعد از آن نیز پیکارهای قهرمانی جهان را پیش رو داریم که امیدوارم در آنجا نیز بتوانم موفق عمل کنم.
براری در خصوص «علی هاشمی» دیگر نماینده ایران در دسته 105 کیلوگرم در جاکارتا گفت: هاشمی دارنده مدال طلای جهان در سال 2017 است که شرایط خیلی خوبی دارد. برای من فرقی ندارد که در بازی های آسیایی من طلا بگیرم یا او؛ ولی دوست دارم که مدال طلا و نقره دسته 105 کیلوگرم در جاکارتا برای ایران باشد.
مسابقات وزنه برداری بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی 29 مرداد تا 4 شهریور و در هشت وزن برگزار می‌شود که رقابت ملی پوشان کشورمان از 31 شهریور در وزن 69 کیلوگرم آغاز و چهارم شهریور با رقابت وزنه‌برداران فوق‌سنگین به پایان می‌رسد.
مجید عسگری (69 کیلوگرم) 31 مرداد، علی مکوندی (85 کیلوگرم) یکم شهریور، سهراب مرادی، کیانوش رستمی (94 کیلوگرم) دوم شهریور، علی هاشمی، محمدرضا براری (105 کیلوگرم) سوم شهریور، بهداد سلیمی و سعید علی حسینی (به اضافه 105 کیلوگرم) چهارم شهریور روی تخته خواهند رفت.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *