وزنه برداری آذربایجان غربی نیازمند همدلی و عزم جمعی است


علی مرادی روز دوشنبه در مجمع عمومی هیات وزنه برداری آذربایجان غربی افزود: ایجاد برخی حواشی در بدنه هیات استانی نتیجه ای جز پس روی ندارد و اگر قرار است انتقادی انجام گیرد باید همراه با راهکارها باشد.
وی بیان کرد: مهمترین رسالت فدراسیون وزنه برداری و هیات های تابعه توجه به پیشرفت این رشته و تربیت و حمایت ورزشکاران نخبه برای رسیدن به قله افتخار بوده و دامن زدن به حواشی لطمه زدن به جوانان و قهرمانان ورزشی و ضایع کردن حق آنان است.
وی اضافه کرد: هیات های حاشیه دار، فدراسیون وزنه برداری را نسبت به خود دلسرد می کنند و این امر به ضرر ورزش استان است.
رییس فدراسیون وزنه برداری اظهار داشت: این فدراسیون در راستای حل مشکلات سخت افزاری و تهیه امکانات و تجهیزات لازم با چندین شرکت تولیدی داخلی وارد مذاکره شده و به موفقیت های قابل قبولی رسیده است.
مرادی افزود: 60 درصد هزینه های سخت افزاری هیات های استانی بر عهده ادارات کل ورزش و جوانان و 40 درصد دیگر بر عهده فدراسیون است.
به گزارش ایرنا مجمع عمومی سالیانه هیات وزنه برداری آذربایجان غربی با حضور رییس فدراسیون در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
امسال 11 وزنه بردار در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به اردوهای تیم ملی دعوت شده اند.
امیرحسین اصلانی، شایان احمدنژاد، شایان چاپاش، احسان سپهری و احسان محمودی در نونهالان، محمد ارسلانی، امید مردی، علی عالی پور در نوجوانان، احمد احمدنژاد و علی عبدالعلی زاده در جوانان و علی میری در بزرگسالان دعوت شدگان به اردو هستند.
7156/2093

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *