وزنه برداران پیشکسوت خوزستانی چهار نشان کسب کردند


سید علیرضا قریشی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقات وزنه برداری قهرمانی المپیک آسیایی، اقیانوسیه در حالی روزهای 21 و 22 شهریور به میزبانی مالزی برگزار شد که چهار نفر از پیشکسوتان وزنه برداری خوزستان نیز در این مسابقات حضور داشتند.
وی گفت: جهانفر دانش، پژمان حاتمی، اردشیر شمس و فرامرز قنبری چهار ورزشکار خوزستانی به همراه تیم ملی در این مسابقات شرکت کردند که در پایان پژمان حاتمی و اردشیر شمس موفق به نشان طلای این مسابقات شدند؛ همچنین جهانفر دانش و فرامرز قنبری به مقام دوم دست یافتند.

** امیدیه میزبان مسابقات وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان
رییس هیات وزنه برداری خوزستان در ادامه به برگزاری رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور در دی امسال به میزبانی شهرستانی امیدیه اشاره کرد و افزود: صبح پنجشنبه جلسه ای در خصوص هماهنگی برگزاری این مسابقات با حضور جمعی ازمسئولان اجرایی از جمله فرماندار و مدیرعامل شرکت نفت و گاز امیدیه، در امیدیه برگزار شد و برنامه ریزی لازم برای اجرای با شکوه این رقابت ها انجام شد.
وی به حضور درخشان 2 تیم خوزستانی ملی حفاری و مناطق نفتخیز جنوب در رقابت های لیگ برتر وزنه بداری کشور اشاره کرد و گفت: با گذشت 2 هفته از این رقابت ها تیم های ملی حفاری و مناطق نفتخیز با اختلاف اندک نسبت به تیم نخست در مکان های دوم و سوم قرار دارند.
قریشی افزود: با هدف گذاری انجام شده، هر 2 تیم خوزستانی از بازیکنان بومی استان بهره می برند و این موضوع نویدبخش آینده ای درخشان برای وزنه برداری خوزستان است.
9879/ 6037

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *