وزنه‌برداران برتر دانشگاه‌های کشور معرفی شدند


به گزارش ایرنا به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، اولین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی دانشجویان کشور و انتخابی تیم ملی به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی با حضور 59 ورزشکار از 37 دانشگاه سراسر کشور برگزار شد.
در پایان این رقابت ها تیم اردبیل با 397.6 امتیاز قهرمان شد، تیم های دانشگاه آزاد کرمانشاه با 347.6 امتیاز و دانشگاه آزاد تیران با 209.3 امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
نفرات برتر این مسابقات نیز به شرح زیر معرفی شدند:
در وزن 56 کیلوگرم: سامان کریمی از دانشگاه آزاد قروه، محمد محمدی از دانشگاه آزاد تیران و هادی جانی پور از دانشگاه آزاد سیرجان حائز رتبه های اول تا سوم شدند.
در وزن 62 کیلوگرم: احد محمدی از دانشگاه آزاد ساری، امیر شجاع فرد از دانشگاه تفرش و حسن بادیه نشین از دانشگاه پیام نور رفسنجان به مقام اول تا سوم رسیدند.
در وزن 69 کیلوگرم: نیما نعمتی از دانشگاه جامع علمی کاربردی زنجان، مرتضی کریمی از دانشگاه آزاد فریدن و امیر امیری از دانشگاه آزاد تیران مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در وزن 77 کیلوگرم: رضا قاسمی از موسسه آموزش عالی نجف آباد، محمدهادی پورحسینی از دانشگاه آزاد خرم آباد و علیرضا کاردانیان از دانشگاه فنی سنندج موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.
در وزن 85 کیلوگرم : نیز حامد نوری از دانشگاه آزاد کرمانشاه، ابوالفضل خرده بین از دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر و مهدی نریمانی از دانشگاه سمای کرج اول تا سوم شدند.
در وزن 94 کیلوگرم: امیر حقوقی از دانشگاه سمای تبریز، ابراهیم غریبی از دانشگاه پیام نور اردبیل و رامین دویرانی از دانشگاه آزاد زنجان مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در وزن 105 کیلوگرم : رضا بیرالوند از دانشگاه آزاد بروجرد، اشکان ملاشفیعی از دانشگاه آزاد مرودشت و مهرداد هاشم زاده از دانشگاه آزاد اردبیل مقام اول تا سوم را کسب کردند.
در وزن به اضافه 105 کیلوگرم : محسن دادرس از دانشگاه محقق اردبیلی، فردین نادری از دانشگاه آزاد اردبیل و محسن ایمانی از دانشگاه آزاد اسلام شهر عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.
همچنین در پایان این دوره از رقابت ها امیر حقوقی، رضا بیرالوند و محسن دادرس به عنوان قهرمان قهرمانان انتخاب شدند.
ورزشی**1828**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *